Kto podľa vás zabil Doctora v obleku astroanuta?

Adric (6722 | 20%)
River (6802 | 20%)
Rory (6706 | 20%)
Amy (6856 | 20%)
Doktor (6797 | 20%)

Chcete ešte SK titulky na klasického Doktora

Netreba (13571 | 33%)
Áno (13561 | 33%)
Možno neskôr (14077 | 34%)
Moffat o Vianočnom špeicáli a šiestej sérii. - obrázek

Moffat o Vianočnom špeicáli a šiestej sérii. - obrázek

Senáristitický génius a hlavný scenárista 5 a 6 série, Steven Moffat, prezradil trošku viac o nadchádzajúcom Vianočnom Špeicáli. "Tento bude neuveriteľne Vianočný. Je pravda že aj tei predchádzajúce boli no tentokrát som išiel na doraz. Je to jednoducho najvianočnejšia vec akú ste kedy videli. Je to veľké, sentimentálne, krásne riadený príbeh. Je to Vianočný špeciál aký som vždy chcel vidieť. Je to ako kompliácia všetkých Vianočných Filmov. Ale to neznamená že sa obídeme bez strachu a emócii. Veľkú rolu zohráva aj tragédia." Čo sa týka ďalšiej série tak sa vyjadril. "Niektoré veci výjdu na povrch relatívne rýchlo. Zistíme kto SÚ ticho. Po minuloročnom trhlinovom šialení mám tento rok možnosť vytvoriť väčší príbeh a chystám sa na to pozrieť trochu iným smerom." Takže áno Silence (Ticho) sú teda zrejme "Oni". A takisto príbeh tejte série bude o odhalení kto River v skutočnosti je.
Fotky z natáčania 6. série - obrázek

Fotky z natáčania 6. série - obrázek

Zatiaľ čo niektorý z nás netrpezlivo čakajú na Vianočný špeciál a iný možno na 4. sériu Sarah Jane Adventures, tak tím okolo Moffat maká na plno. Natáčania šiestej série je v plnom prúde a v "Zobraziť celé" si môžte pozrieť nejaké tie fotky.
DW Adventures Games: Potrvdená druhá séria - obrázek

DW Adventures Games: Potrvdená druhá séria - obrázek

Po tohtoročných interaktívnych adventúrkach ako City of the Daleks, Blood of the Cybermen a Tardis sa ku koncu tohto roka dočkáme ešte jednej. No to nie je všetko pretože BBC schválila výrou ďalšej "série" a tak sa na ďalšie adventúrky môžme tešiť aj na budúci rok. Samozrejme tvorcovia sľubujú ešte väčší zážitok, viacej postáv a podobne. Prvá séria mala veľmi pozitívny ohlas nielen v počte downloadov (ktorý sa pri oficiálnych sajtkach vyšplhal na 1.6 milióna), ale aj v celkovú odozvu od divákov. BBC sa vyjadrila že sa teší tomuto projektu.
Ďalšie dve ocenenia pre Doctora Who! - obrázek

Ďalšie dve ocenenia pre Doctora Who! - obrázek

Ako sa pomaly začína sezóna ocenení, Doctora sa už môže pochváliť dvoma. Prvý je britský TV Choice Awards kde hlasuje samotné publikum a Doctor získal cenu v kategórii "Najlepšia rodinna dráma" kde jeho protivníkmi boli Merlin, Wild at Heart a Waterloo Road. Cenu si prišla prevzať Karen Gillian. Druhé ocenenie dostal Matt Smith pri tohtoročných CQ Men of the Year Awards v kategórii Najlepší Herec. Skutočne zaslúžené! Dobrá práca DW!
Doctor Who Live - obrázek

Doctor Who Live - obrázek

Príšery prichádzajú, tak nám to sľubuje Doctor Who Live. Ale čo presne bude znamenať tento druh šou vo veľkej aréne? Je to hra? Koncert? Kaskadérska šou? Epizóda DW naživo? Ani jedno z toho a zároveň všetko dokopy, hovoria organizátori ktorý penia entuziazmom a zúfalo sa tešia až to diváci uvidia. Nič také ste nikdy nevideli, tvrdí režisér Will Brenton. V podstate sa bude jednať o nejakú šou ktorá sa začne 8. Októbra na štadióne Wembley v Londýne. Má tam byť veľa monštier, veľa Doctora, veľa hudby, veľa všetkého z DW Universa. Bohužuial my slováci sa takého čohosi asi nedočkáme tak hádam sa niečo dostane aj do telky, budeme váš informovať.
Doctor Who Proms report - obrázek

Doctor Who Proms report - obrázek

Včera sme mali tú česť vidieť hodinovú zostrihanú verziu tohtoročných Proms (na Extended 90 minutovú verziu si musíme počkať až do Piatku). V prvom rade sú už Slovenské titulky odo mňa. Pre tých čo nevedia čo to presne Proms je tak sa v podstate jedná o koncert Doctorovskej hudby a konkrétne jeho druhý ročník. Tohtoročným programom nás sprevádza Karen Gillian, no objaví sa aj Matt Smith v roli Doctor či Arthur Darvill (Rory). Hudba je hlavne z piatej série ale dočkáme aj takého pekného rozlúčenia s Tennantom v podobe pesničky Vale Decem (Farewell Ten). Určite odporúčam venovať tomu tú hodinku, hudba totiž naozaj stojí za to a uvidíte aj zopár známych tvári. Celkovo to hodnotím ako lepší ročník než minulý.
Oslavujeme 2. narodeniny! - obrázek

Oslavujeme 2. narodeniny! - obrázek

Presne v Piatok naša stránka oslávila 2. narodeniny. Počas svojho dlhého rozvoja prešla mnohými zmenami, či už to bolo zameranie sa najmä na nového Doctora a jeho spin-offi alebo na pribudnutie českých kolegov. Je to akoby včera čo som zakladal túto stránku. Odvtedy tu je obrovské kvantum informácie, denno-denne vám prinášame novinky zo sveta DW, titulky k najnovším častiam, pribudli nové rubriky ako Audio, knihy, komiksy, fan fiction atď. Týmto vám chcem zároveň poďakovať za vašu priazeň a naďalej pokračujeme v našej práci. Dnešok zároveň oslávime aj večerným 60-minútovým zostrihom z DW koncertu, ktorý sa odvysiela o 9:30 nášho času a čo najskôr sa budeme snažiť postnuť linky. Takže na zdravie vážený!
6. Séria DW rozdelená na dve časti! - obrázek

6. Séria DW rozdelená na dve časti! - obrázek

BBC potvrdilo že šiestu sériu Doctora rozdelia na dve časti. Prvých sedem epizód sa odvysiela niekedy v období Veľkej Noci a ďalších 6 neskôr v Jeseni. Dôvod je jasný: Steven Moffat. Rozhodol sa že v siedmej epizóde nastolí veľký zvrat a chce divákov DW udržať dlho v napätí. Vraj sa dočkáme jedného z najlepších cliffhangerov DW existencie. Takže pred nami sú Vianoce (Špeciál), Veľká Noc (1-7 6. série) a Jeseň (7-13). Podľa mňa je to fajn nápad lebo nebudeme musieť budúci rok tak dlho čakať na dávku Doctora!
Torchwood Nový svet - synopsis - obrázek

Torchwood Nový svet - synopsis - obrázek

Takže sme konenče dostali oficiálny obsah 4. série Torchwoodu, ktorá bude niesť názov The New World a vysielať sa bude o rok na leto 2011. Agent C.I.A. Rex Matheson vyšetruje globálne sprisahanie a objaví hrozbu pre celý svet. Odpoveď zdá sa leží niekde v hlbinách starého Britského inštitútu známeho ako Torchwood. Ale Torchwood zničili už pred pár rokmi a kľúčom sú tak len jeho posledný dvaja členovia: Jack Harkness a Gwen Cooper, ktorá však zmizla spolu s jej manželom a deťmi. Na Rexa tlačia zo všetkých strán aj z US aj z UK a zistí že je pár skúpín ktoré nechcú aby sa Torchwood objavil. Reťazou udalostí sa však spoji tím ľudí kde sa objavia - chirurg, vrah a senátor - nový tím Torchwoodu. Ale tentokrá je hrozba omnoho bližšie k domovu keď zistia že ich najväčší nepriateľ je samotné ľudstvo....
Doctor Who Adventure Games #3 TARDIS - obrázek

Doctor Who Adventure Games #3 TARDIS - obrázek

BBC vypustilo informácie o tretej z Adventure Games, ktorá má vyjsť už v Piatok 27. Augusta!  Táto v poradí tretia hra nesie názov TARDIS a jej názov naznačuje že sa konečne dočkáme ovládania Doctorového legendárneho stroja času. Preskúmame jej zákuti a odhalíme jej tajomstvá.  "Od 1963 mnoho ľudí zaujímalo aké je to ovládať TARDIS. Teraz sa to konečne aspoň takto dozvieme. TARDIS je skvelé, skvelé dobrodružstvo. Je vtipné, dojemné, okúzľujúce a úžasné - všetko čo má byť v epke DW." Povedal na margo tejto hry Steven Moffat.
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Comiing soon
Download
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky (Maťo)
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky(Maťo)
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky(Maťo)
Copyright © 2008-2009 Maťo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one