Kto podľa vás zabil Doctora v obleku astroanuta?

Adric (6722 | 20%)
River (6802 | 20%)
Rory (6706 | 20%)
Amy (6856 | 20%)
Doktor (6797 | 20%)

Chcete ešte SK titulky na klasického Doktora

Netreba (13571 | 33%)
Áno (13561 | 33%)
Možno neskôr (14077 | 34%)
Review: SJA Mad Woman in the Attic - obrázek

Review: SJA Mad Woman in the Attic - obrázek

Takže ďalší týždeň za nami a prišla aj nová dvojčasť SJA s názvom Mad Woman in the Attic. Čo dodať k časti? Veľmi v pohode časť, naozaj taká oddýchová, trochu moc červená :), ale inak super. Jednoduchý príbeh, konečne žiaden "megalomanský" mimozemšťan a navyše flashbacky na staré časti Doctora a na konci David Tennant! Titulky k prvej časti nájdete TU. K druhej časti ak bude záujem tak spravím zajtra. O týždeň tu máme časť z Tennantom s názvom Wedding of Sarah Jane a titulky budem robiť až v Pondelok kvôli akcii zvanej Festival fantazie speciál na ktorú vás týmto pozývam.
Druhá časť Prisoner of the Judoon + titulky - obrázek

Druhá časť Prisoner of the Judoon + titulky - obrázek

Sarah Jane Adventures S03E01 ukončila ďalšiu kapitolu. Príbeh o hľadaní Judoonského väzňa pokračoval v piatok o 17:30 na BBC1 a CBBC. Zistili sme o čo Androvaxovi ide a prečo tak nemá rád vesmír. Navyše prišli ďalší Judooni a z Judoonštinov sa roztrhlo vrece a stálo to za to! Takže aj ak nie ste fanúšikom SJA určite si to pozrite kvôli Judoonom. Mo ho! Titulky od maťa nájdete zase raz [=-TU-=] . Užite si titulky a ďakujem veľmi poteší a dodá sily do ďalších častí. A ešte jedná smutná sprava ohľadom Waters of Mars. Premiéra sa určila až na 6.11 nie ako bolo predtým na 31.10.
Sarah Jane Adventures S03E01+SK titulky - obrázek

Sarah Jane Adventures S03E01+SK titulky - obrázek

Včera večer bola na CBBC a na BBC 1 odvysielaná prvá časť tretej série Sarah Jane Advetures pod názvom Prisoner of the Judoon. Príbeh je o Judoonov ktorý havaruje na zemi spolu s väzňom Androvaxom "ničiteľom svetov" čo je najhľadanejší zločinec v Judoonskom zozname. Zistíme že patrí do akejsi skupiny "clonných" foriem a  dokáže sa vteliť do hocijakého človeka. Časť je veľmi podarená a aj vtipná. A my vám expresne prinášame hneď SK titulky od maťa a nájdete ich [=-TU-=] . Je to betaverzia ešte nekorektovaná takže je tam zopár gramatických a prekladových chýb ale myslím že na porozumenie určite stačí.
Sarah Jane Adventures už vo Štvrtok + titulky na prvú časť The three Doctors - obrázek

Sarah Jane Adventures už vo Štvrtok + titulky na prvú časť The three Doctors - obrázek

Vo štvrtok 15. Októbre sa rozbehne 3. Séria Sarah Jane Advetures a prvá časť tejto série pod názvom Prisoner of the Judoon sa odvysiela o 16:35 Britského času na BBC One. Čo sa týka tituliek tak opäť naša redakcia (ja) sa bude snažiť vám čo najskôr sprostredkovať slovenské titulky. Záleži na dvoch faktoroch, kedy budú anglické titulky a či budem mať čas. Samozrejme budem sa snažiť. Ďalej, po včerajšej prehre s Slovinskom som na odreagoavnie spravil titulky na prvú časť The Three Doctors čo je časť na počesť 20 ročného výročia a nájdete ich v sekcii Titulky.
Nové logo je tu! - obrázek

Nové logo je tu! - obrázek

Keď začne nová séria v 2010 uvidíme nového Doctora, novú spoločníčku a nové logo ktoré môžte vidieť v plnej kráse v Zobraziť celé. Dovtedy však ešte uvidíme tri špeciály počnúc The Waters of Mars. Pripomínam však že už takmer za týždeň je tu nová séria Sarah Jane adventures a takisto aj animovaný Doctor pod názvom Dreamland. Ako sa nám teda zmení Doctor v 2010? Bude nová TARDIS, nový sonický skrutkovač, nový Doctor a samostatná séruia sa bude nazývať prvou sériou. Logo je celkom pekné. Posúdťe sami. 
V Utorok o 8:00 vyjde nové logo Doctora Who - obrázek

V Utorok o 8:00 vyjde nové logo Doctora Who - obrázek

Doctor Who už 40 rokov udivuje celé publikum novými a novými príbehmi. Všetko sa to znovu zmení v 2010 keď sa role 11. Doktora chytí Matt Smith a jeho novou asistentkou Karen Gillian a úplne novým logom! Logo vždy bolo ikonickým obrazkom ktorý reprezentoval Doctora Who. Ale stalo sa viac než tým - stalo sa ikonou ktorú poznajú od Cardiffu do Californie, emblém vzrušenia, humoru, strašných monštier, odvážnych kumpánov a Doctora! A tak nové logo musí byť štýlove, čerstvé, zreteľné a drzé. Musí byť. A aj bude. Nechajme sa  prekvapiť v Utorok 6tého Októbra o 8 hodine ráno. Čakanie si môžte spestriť kliknutím na zobraziť celé a spomenúť si na všetky doterajšie logá Doctora Who.
John Simm o záverečných epizódach Tennantovej éry - obrázek

John Simm o záverečných epizódach Tennantovej éry - obrázek

John Simm - ako Majster - sa objavil v BBC Rádiz dva cez víkend rozprávať o jeho role v Speaking in Tongues avšak v rozhovore zaznelo aj mnoho o Doctorovi. Ako John Simm povedal tak prvá časť Tennantovho finále bude na Boží deň a druhá 1.Januára 2010. "Nemôžem vám povedať čo sa stane - producenti toto určite počúvajú! Ale je to fantastické, bola to taká zábava robiť, a je skvelé že som znova hral tento charakter, a Russel napísal naozaj brilantný scenár, očividne preto lebo ide o poslednú časť Davidovho Doctora. Je to skvelá, skvelá dvojica epizód!!!." Ako sa pomaly blíži premiéra dlho očakávanej epizódy Waters of Mars tak ešte cez Október nás čaká premiéra 3.Série Sarah Jane Adventures ktorá začne 15. Októbra a bude sa vysielať každý týždeň vždy v piatok a sobotu. Master je čoskoro tu!
Richard Curtis a Doctor Who - obrázek

Richard Curtis a Doctor Who - obrázek

Nedávno sa objavila správa že známy Britský scenárista najmä z perfektnej romantickej komédii Láska Nebeská, Mr.Bean, Blackadder alebo Nothing hill. napíše scenár na jednú z časti 5.Série Doctora. Je to určite skvelá správa. Curtis povedal že jeho diel bude pojednávať o boji slávnej historickej osobnosti voči hrôzostrašnému monštru. Teraz tu máme ešte pár fotografii z filmovania piatej sérii a objavujú sa Gossipy o Patrickovy Stewartovi v roli Pána času Mnícha. Na tejto fotke ktorú nájdete v Zobraziť celé je aj najnovšie potvrdený herec Terrence Hardiman najviac známy zo seriálu The Demon Headmaster.
Animovaná ukážka 11.Doctora - obrázek

Animovaná ukážka 11.Doctora - obrázek

Dnes tu pre vás máme zopár materiálov z prostredia fanúšikov. Najväčšiou správou asi je že konečne vyšiel Fan-made Doctor Who 2009. Je to prvá epizóda z 13nástich s názvom Ice Warriors. Na stiahnutie ju nájdete [=-TU-=]. Stručný popis časti nájdete tu dole v Fan-fiction v podsekcii Doctor Who 2009. Ďalej je tu veľmi zaujímave animované video s ukážkou Matta Smitha ako Doctora a to nájdete [=-TU-=]. Pripomínam vám že už takmer za mesiac tu máme tretiu sériu SJA kde bude ako gueststar účinkovať aj Tennant.
Už sme tu s vami jeden rok! - obrázek

Už sme tu s vami jeden rok! - obrázek

Je to presne dnes keď oslavujeme prvý rok funkčnosti tejto stránky. Začiatky vôbec neboli ľahké. Boli sme len dvaja a naša práca teda nebola nič moc. Ale týždeň čo týždeň sme sa zlepšovali až to vyústilo do dnešného rozmeru. Sme tu štyria každý deň vám podávame nové informácie. Robíme titulky na Sarah Jane Adventures, Torchwood, Doctor Who a aj Doctor Who classic. Dovolím si povedať že naše meno je už teraz celkom veľké a pozná nás mnoho česko-slovenských fanúšikov. Máme tu cez ......
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Comiing soon
Download
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky (Maťo)
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky(Maťo)
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky(Maťo)
Copyright © 2008-2009 Maťo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one