Kto podľa vás zabil Doctora v obleku astroanuta?

Adric (6722 | 20%)
River (6802 | 20%)
Rory (6706 | 20%)
Amy (6856 | 20%)
Doktor (6797 | 20%)

Chcete ešte SK titulky na klasického Doktora

Netreba (13571 | 33%)
Áno (13561 | 33%)
Možno neskôr (14077 | 34%)
Star Trek & Doctor Who Crossover - komiks - obrázek

Star Trek & Doctor Who Crossover - komiks - obrázek

Po veľmi dlhom čase tu máme pre vás malý darček. Preložili sme prvú časť najnovšieho komiksového Crossoveru DW a Star Treku s názvom "Asimilácia". Môžte ho nájsť tu. Užite si to.
Olympiáda a Doktor - obrázek

Olympiáda a Doktor - obrázek

Nuže takže hned dvě Olypijsky-Doktorovské věci. První ta o několik minut akutálnější nám říká, že Matt Smith ponese v Cardiffu Olympijskou pochodeň. Tou druhou je miniepisoda "Good as Gold", kterou můžete vidět pokud rozkliknete tento článek. A o co se jedná? Je to další dětmi psaná miniepizoda pořádáná pořadem Blue Peter. Tentokrát bylo (překvapivě) téma "Olympijské hry" a je jen na vás, abyste posoudili jestli z mladých výherkyň vyrostou noví Moffatové. http://www.youtube.com/watch?v=GkP8W4D2k68Meťák rakeťák
Epizody nominované na Hugo Awards - obrázek

Epizody nominované na Hugo Awards - obrázek

Pro tradiční udílení cen Hugo awards na Worldconě si opět v kategorii Best Dramatic Presentation (Short Form) Doctor uhájil tři nominace. Je jimi tentokrát epizoda “The Doctor’s Wife” Neila Gaimana - pravděpodobně horký kandidát na vítěze, Moffatův “A Good Man Goes to War” a “The Girl Who Waited” Toma MacRae. Nominaci doplňují epizoda Community “Remedial Chaos Theory” a děkovný proslov z minulého roku k fanzinu Drink Tank. Záznam z minulých Hugo Awards si můžete prohlédnout dole, inkriminovaný proslov je cca na čase 1 hodina 30 minut
Dalekové, Dalekové, Dalekové - obrázek

Dalekové, Dalekové, Dalekové - obrázek

Není tomu dávno co se v traileru k nové sérii objevilo oko Daleka ve sněhu. Dalo se tedy očekávat, že buď produkce šetří a recykluje materiál nebo se skutečně vrací obávaná Doktorova nemesis.  Naštěstí/naneštěstí (nehodící si škrtněte) je správná druhá možnost, ovšem nevrací se jen barveně pofidérní Dalekové jak jsme je viděli v posledních dvou sériích, ale pravděpodobně by se v jedné epizodě měli objevit různé další formy Daleků z celé téměř 50tileté historie (viz průvodní obrázek, kde je Karen a Matt s Dalekem z prvního příběhu s těmito monstry). Podle údajů by se tak mělo stát v první epizodě, kterou už před časem Moffat avizoval názvem ??? of the ???. Lze tedy předpokládat, že díl bude nést klasický název ??? of the Daleks, co bude první slovo se můžeme jen dohadovat. A na závěr sedmá řada oficiálně bude odvysílána prvními 5 epizodami na podzim + vánočním speciálem. Zbytek řady pak poběží v roce 2013
Nová asistentka DW odhalená (nie dosžlova!) - obrázek

Nová asistentka DW odhalená (nie dosžlova!) - obrázek

Ako všetci vieme, Rory a Amy dajú svoje posledné zbohom v 7 sérii. A keďže bude 7. séria rozdelená na dve časti práve Vianočným Špeciálom, tak tam sa objaví aj nová Doktorova spoločníčka, ktorú bude hrať herečka Jenna Louise Coleman. Keďže vám to meno nič nehovorí, môžte si ju vydunčiť :). Moffat sa o nej vyjadril "Len málokedy Doktor stretne niekoho, komu to melie viac, než jemu a toto je práve ten príbeh." Takže pravdepodobne máme čakať niekoho typu Donna, akurát o pár rokov mladšiu a možno menej ukričanú.
Ben Browder v 7. sérii! - obrázek

Ben Browder v 7. sérii! - obrázek

Tak sa nám pomaly odkrývajú guest stars budúcej série a hneď tu mám zopár zvučných mien. To najzvučnejšie je určite hviezda posledných sérii Star Gate a Farscapeu - Ben Browder. V ktorej časti seriálu sa objaví zatiaľ nie je známe. Okrem neho sú potvrdení - Mark Williams (Arthur Weasley) a Rupert Graves (Lestrade z Sherlocka od BBC). A vieme, že tretia časť sa momentálne natáča v Španielsku a bude mať westernový nádych.
Smith a Gillan uspěli na NTA - obrázek

Smith a Gillan uspěli na NTA - obrázek

Nation Television Awards - tj. Britské televizní ceny udílené veřejností pro doktora stali úspěšné. Především cenu za nejlepší herecký výkon v dramatu si odnesli jak Karen Gillan tak Matt Robert Smith (jehož prohra v této kategorii byla rozhodně jedno z překvapení minulého roku). Souboj o nejlepší seriál, pak pro Doctora Who tak úspěšný nebyl a vyhrál favorit ITV Downton Abbey.
Scénáristé a příšery - obrázek

Scénáristé a příšery - obrázek

Takže je tomu už asi týden a něco co se kolem prořítil Moffatův Sherlock, můžeme opět začít očekávat další sérii. Do podzimu je sice daleko, ale i tak je tu takové shrnutí zajímavostí co se stihly za posledních 20 dní nakupit. Dříve jaksi nebyl čas.
Tak především po stránce scénáristů už známe první jména. Samozřejmě krom Moffata se jako tradičně objeví kousek od Marka Gatisse a nově i od scénáristy Torchwoodu Johna Faye. 
Další zpráva co proletěla internetem je že se pravděpodobně vrátí dva záporáci z původních sérií. Favority jsou prozatím Yeti (robotičtí sluhové tvz.: Velké mysli z dvou příběhů Druhého Doktora) a Ice Warriors (Dobyvatelská rasa z Marsu - kteří obvykle figurují v každém takové teorii - tak snad tentokrát to vyjde). Kolik se na těchto domněkách ukáže pravdivých se ještě uvidí. Ostatně únor se blíží, takže můžeme očekávat přesnější a především více informací.
Něco jako novinka - obrázek

Něco jako novinka - obrázek

Nuže i přes lehkou neaktuálnost na kterou navazujeme je tu výčet několika novinek které nás čekají poté co Doktor úspěšně bojoval proti MInotaurům, Cybermenům, Silence či Hitlerovi, poté co přežil vlastní smrt, rozházel čas, oženil se s River a no samozřejmě procházel se po lese. Každopdáně vánočním speciálem skončil Doktor pro rok 2011 a my očekáváme co se bude dít v roce dalším. Tentokrát bude premiéra až na podzim příštího roku s 13 novými epizody, které však nebudou, dle slov Stevena Moffata obsahovat žádný dvojdíl (tedy pokud by nebylo zapotřebí epizodu nutně rozdělit na dvě části).
Další věcí jsou i změny v obsazení. S Amy a Rorym bychom se měli sice v sérii znovu setkat, ovšem Doktor definitivně získá nového spolucestujícího.
Jedním z důvodů i posunutí z jarního termínu série jsou údajně Moffatovy plány s 50 výročím seriálu během roku 2013. Údajně by se mělo odvysílat mnohem více epizod než doposud a objevily se zvěsti, že možná nebude přímo na ono výročí jen jedna speciální epizoda ale vícero.
Natáčení nové v pořadí již 33. série odstartuje v únoru.
WTF je s touto stránkou? - obrázek

WTF je s touto stránkou? - obrázek

Tí, čo sem už chodia dlhší čas vyhľadávať novinky z Doctor Who universa si iste všimli, že už dlhšie sa tu nič nedeje. Prečo? Odpoveď je jednoduchá - vysoká škola a všetko s ňou spojené nám nenecháva dosť času na beh stránky. Bohužiaľ, nevidíme tu ani možnosť, že by sa to malo zlepšiť. Jediná vec je istá - tento vianočný špeciál BUDEME TITULKOVAŤ. Takže sa pripravte, že titulky budú čo najskôr. Zatiaľ nejdeme hovoriť nič o tom, že s touto stránkou končíme - to nechceme - rozhodne čas, ako veľa ho budeme mať. Budeme sa snažiť to tu dopĺnať, pretože Doctor Who za to stojí. A samozrejme prajeme veselé sviatky, veľa vody a Doctora.
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Comiing soon
Download
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky (Maťo)
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky(Maťo)
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky(Maťo)
Copyright © 2008-2009 Maťo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one