Kto podľa vás zabil Doctora v obleku astroanuta?

Adric (6722 | 20%)
River (6799 | 20%)
Rory (6706 | 20%)
Amy (6856 | 20%)
Doktor (6797 | 20%)

Chcete ešte SK titulky na klasického Doktora

Netreba (13570 | 33%)
Áno (13559 | 33%)
Možno neskôr (14077 | 34%)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3165"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Tak samozrejme. Chybiciek je mnoho vsade.
tie hlasy mi pridu take diskutabilne skor mi to pride ako drobna chyba v scenari rovnako ako ten dalek :) predsalen chybicka sa moze vloudit
Hlasy môže počuť, predsa len trhliny sú aj v čase čiže môže počuť ešte predtým ako bol koniec sveta.

A s tým Dalekom neviem, Doctor tam niečo šomral ale nedával som pozor :D
02:20 verzia od fov: zacina to presne tak isto: Mám v stene trhlinu. , Teta Sharon tvrdí, že je

to len bežná trhlina, ale... viem, že nie je, lebo... v noci sa ozývajú hlasy... dalej 10:33 jasne vidis ako je osvieteny cely dalek, to skor v muzeu by som povedal ze ho az tak neosvetlilo ako v podzemi.

Na prvú otázku je jednoduchá odpoveď. Jednoducho na nich nezasvietilo.

Kde Amy počula hlasy?
Na prvú otázku je jednoduchá odpoveď. Jednoducho na nich nezasvietilo.

Kde Amy počula hlasy?
and the second question: ako mohla mala amy pocut cez trhlinu hlasy ked existovala len zem?
jedna otazka na big bang: doktor povedal ze svetlo z pandoriky obnovilo daleka: preco ho neobnovilo uz na zaciatku pod stonehenge? tak isto aj plastovych centurionov?
Jasne v pohode. Len treba byt trosku objektivny. Ved predsa na konci tretej serie spravili to iste. Tiež všetci zabudli na udalosti finále 3. série. Zase to nie sú až také zmeny.
Starých doktorov som nevidel, takže toto mi nenapadlo. A s tým Torchwoodom máš teda naprostú pravdu.

Ale vezmi si všetky podobné veci. Kde bojuje hlavný hrdina s mimozemšťanmi, s démonmi, upírmi. Superhrdinské veci ako Batman, Superman, Spider-man. Vždy je to v utajení. Tu nejde len o to, že sa emzíci odhalili. Ale celkové dejiny. Zabili britského premiéra, zmenieli vládu, doktor zvrhol ďalšiu premiérku, Majster zabil amerického prezidenta. Už zašli priďaleko, aby sa teraz chceli vrátiť a držať reálnych dejín. A toto si nik nedovolil. Ok, okrem seriálov, ktoré sa odohrávajú o nejakých 100 a viac rokov v budúcnosti, tam si tvoria vlastné dejiny, ale celý svet je už zmenený (buď zdevastovaný, alebo pretechnizovaný), takže nám nie je tak blízky, ako svet doktora.

Ale nevnucujem môj názor. Len sa snažím vysvetliť, prečo sa mi to tak páči a prečo ma netešia zmeny. Všeobecne neznášam v nejakej sérii (či už aj knižnej, alebo komiksovej) zrazu menia to čo už bolo a čo vymyslel niekto iný pred nimi.
Ten fail som mal namysli hlavne ten (keď ti tak veľmi ide o tú kontinuitu), že v klasickom Doctorovi veľa krát Zem v budúcnosti napadli dalekovia, ktorých keďže ľudia nepoznali nemohli sa im brániť (teraz by ich už akože poznali tak by polovica príbehov s dalekmi na Zemi nemohla existovať). A aj práve toto je najväčší FAIL Davisnovej éry - torchwood. Necháp ma zle mám rád ten seriál, ale taktiež failuje s dobou. Keby totiž niečo také naozaj existovalo Doctor s tých nespočetne veľkých návštev Zeme by TW určite poznal a tam bol vždy len UNIT.
Nevedia. A nevrátili sa tých čo vcucla trhlina.

Mne práveže toto vadilo že ľudia vedeli o emzákoch. Doctor podľa mňa má byť jednoducho týpek o ktorom nik nevie a zachraňuje Zem kým ľudia jedia rybu s hranolkami, presne tak ako to povedal v prvej časti novej série.
Teda som nepochopil, či o tej invázii ľudia vedia, či nie. Akí ľudia sa nevrátili? Či tí, čo boli vcucnutí trhlinami?Fail v akom zmysle?

Mne sa práve páčilo, že ľudia o emzákoch vedeli. Odlišovalo to tento seriál od tuctov iných. Sci-fi veciam fandím už roky a furt je to pár vyvolených (ktorí by nemali prostriedky, či schopnosti to zakaždým zvádnuť) ktorí vedia a svet o ničom netuší. Jasné, nech to občas niektoré seriály použijú, ale nie všade a každý. Tak ako Superman-Kentovský syndróm utajovania svojej osobnosti pred všetkými, vrátane blízkych. Proste je to trápne, keď je to všade na jedno kopyto.

Aj to sa mi páčilo, že OSN vedelo o doktorovi a že ho zapájali/využívali, keď bolo treba.
Všetci Dalekovia neboli vymazaný, len tí z Stolen Earth. Veľký tresk nevrátil veci do pôvodneho stavu. Nie všetko na Zemi je späť tak ako bolo. Veľký Tresk "len" opravil vesmír. Teda vrátil hviezdy a podobne, ale ľudia sa nevrátili. Len niečo dokázala vrátiť Amy. (Inak to že ľudia poznali emzákov bol imho dosť FAIL)
Fajný článok. Super.Hej, to je v taká svadobná tradícia, aby sa im dobre vodilo, treba, aby mala nevesta niečo nové, aj niečo staré aj niečo požičané. To modré si tam doplnil doktor.Viem, že sa to asi dozvieme až v ďalšej sérii, ale je nejaký náznak teda na kontinuitu? Takže už si ľudia aj Amy pamätajú na útok Dalekov, na to, že boli na Zemi mimozemšťania a podobne? Teda z Deti Zeme by mali o ufóncoch vedieť, ale tie návštevy v doktorovy vymazali? Obdivoval som na doktorovi to, že sa držia toho, čo spravia. V mnohých iných seriáloch keď sa stane niečo veľké, tak to vždy musia vrátiť zbabelci do pôvodného stavu vymazaním pamäte, vrátením času, mágiou, alebo nejakým nezmyslom. Tu si dovolili tvoriť vlastné dejiny zeme, snáď teraz v piatej sérii nepustili tvorcovia do gatí.Píšeš, že Dalekovia boli vymazaní z histórie, ale napriek tomu sa objavili v závere, aby uväznili doktora. Veľký Tresk II by mal vrátiť veci do pôvodného stavu, nie? Teda vrátiť všetko tak, ako bolo. Okrem doktora, ktorý bol v centre výbuchu. Myslel som, že aj jej rodičia sa vrátili kvôli tomu, že sa všetko vrátilo do normálu. A keď sme pri tom, opakujem, že je to sebecká potvora, takto im zdrhnúť hneď, ako ich po rokoch stretne.
Jaj no vidíš to som nevedel.
Pekne, to aby clovek mal doktorat z astrofyziky aby to nejako slusne vysvetlil :-) Dodal by som ale ze Doctor ten rym nevymyslel, skor ho Amy vsugeroval, ten rym je v zahranici svadobna tradicia, u nas myslim neznamy.
fuha, pekny clanok... a par fajn vysvetelni, diky
07.07.2010 13:11:05
Tardis
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Comiing soon
Download
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky (Maťo)
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky(Maťo)
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky(Maťo)
Copyright © 2008-2009 Maťo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one