Kto podľa vás zabil Doctora v obleku astroanuta?

Adric (6722 | 20%)
River (6802 | 20%)
Rory (6706 | 20%)
Amy (6856 | 20%)
Doktor (6797 | 20%)

Chcete ešte SK titulky na klasického Doktora

Netreba (13571 | 33%)
Áno (13561 | 33%)
Možno neskôr (14077 | 34%)
Tom Baker - obrázek

Tom Baker - obrázek

Narodil sa 20. Januára 1934 a je najstarší žijúci herec ktorý hral Doktora. Narodil sa v Liverpoole. Jeho prvý veľký film bol Rasputin. Doktora hral dlhých 7 rokov 1974-1981. Podobne ako 2. Doktor sa oženil až tri krát. Vidno že doktor ma nejaké čaro. Podľa istého Britského časopisu je to tretí najobľúbenejší Doktor. Jeho povestný takmer 5 metrový šál stojí za to.
Jon Pertwee - obrázek

Jon Pertwee - obrázek

Narodil sa v Chelsea v Anglicku 7.Júla 1919. Chodil na akadémiu dramatickej tvorby. Najznámejší je opäť z Doktora kde stvárnil jeho tretiu reinkarnáciu. Hral v ňom 5 sérii 1970-1974. Posledná bola planéta pavúkov. Iba 4. Doktor hral túto rolu dlhšie Tom Baker 7. sérii. Zomrel 20.Mája 1996 na infarkt. Patrí medzi obľúbených Doktorov s úžasnou mimikou a skvelým charakterom s vyžarujúcou charizmou.
Nicholas Courtney - obrázek

Nicholas Courtney - obrázek

Narodil sa v Káhire-Egypt ako syn Britského diplomata a vzdelával sa vo Francúzsku
Jedna z najdlhšie vystupujúcyh postáv v Doktorovi pod menom Lethbridge-Stewart. Vystupoval už od 2. Doktora od časti Web of Fear až po siedmeho do časti Batllefield. Bol s Doktorom veľký kamaráti a na Zemi vyriaďoval jeho účty pretože bol generálom organizácie UNIT-Medzinárodná domáca inteligentná práca. Je to organizácia ktorá ako jediná vie o mimozemských javoch na Zemi a takisto sa jediná pozná s Doktorom a považuje ho za spasiteľa. Keďže hral Nicholas tak dlho v doktorovi môžme ho považovať ako keby za Doktorovho brata.
Patrick Troughton - obrázek

Patrick Troughton - obrázek

Narodil sa 25. Marca 1920 v Mill Hille-Anglicko. Cez 2.svetovú vojnu pracoval v divadle v New Yorku. Potom prišiel späť do Anglicka. Hral väčšinou malé roly napriklád v Hamletovy až sa dostal k Doktorovi kde si zahral ako druhý 1966-1969 a neskôr sa aj vrátil v špecialnej epizóde The Five Doctors- Piati Doktori. Po doktorovi hral aj v celosvetovo známom horore The Omen. Bol taký menší Casanova, lebo bol 3 krát ženatý a mal 2 synov a 4 dcéry. Zomrel 28. Marca 1987.
John Levene - obrázek

John Levene - obrázek

Narodil sa 24. Decembra 1941. V Doktorovi hral seržanta Bentona z Unitu. Stretávame sa s ním od The Invasion až po The Android Invasion. Pracoval pod velením Lethbridga-Stewarta. Pomohol odstrániť Yetiho a mnoho ďalších vecí ktoré pomohli k záchrane UNITU aj celej Zeme.
Deborah Watling - obrázek

Deborah Watling - obrázek

Narodila sa 2. Januára 1948 vo Fulmeri. Cestovala s Doktorom medzi The Evil of the Daleks a Fury from the Deep pod menom Victoria Waterfield. Viktorii zabili Dalekovia otca ktorý bol vedcom. Zašila s Doktorom dva stretnutia s Yetim, našli hrobku Kybermanov a bojovali s ľadovými vojakmi.
Wendy Padbury - obrázek

Wendy Padbury - obrázek

Narodila sa 7 Decembra 1947 v Warwckshire.
Cestovala s Doktorom pod meno Yoe Herriot od The wheel in Space a6 po The War games. Zoe bola knihovňíčkou na vesmírnej lodi ktorú napadli Kybermani. Vďakabohu však prišiel Doktor a Jamie a zachránili ju. Musela odísť keď Páni času konečne chytili Doktora a vrátili sa do vlastného času kde sa začala za Doktora modliť.
Frazer McCrimmon - obrázek

Frazer McCrimmon - obrázek

Narodil sa 22. Septembra 1944 v Horsforthe.
Hral v doktorovi Jamesa McCrimmona ktorý sa pripojil k TARDIS v časti The Highlanders a odišiel v The War Games. Je inteligentný a odvážny. Avšak spraví jednu neznámu chybu kôli ktorej ho Dokotr vratí späť do Škótska a vymže mu pamäť z cestovania.
William Hartnell - obrázek

William Hartnell - obrázek

Hartnell sa narodil v Londýne ako jediné dieťa Lucy Hartnellovej, stalo sa to 8. Januára 1908 a ako prvý stvárnil Doctora Who v anglickom sci-fi seriály trvájucom už 55 rokov. V divadle začal v roku 1925 a už v 1928 stvárnil postavu vo filme Miss Elizabeth Prisoner. Nikdy nezistil identitu svojho otca. Oženil sa v 1929. Obyčajne stvárňoval komické postavy. V druhej svetovej vojne bojoval v tankovej flotile avšak psychicky sa zrútil a bol odvolaný. Mal jednu dcéru menom Anna a dve vnúčata. Zomrel ako 67 ročný 23. Apríla 1975.
Anneke Wills - obrázek

Anneke Wills - obrázek

Narodila sa 20 Októbra 1941 v Rotterdame, Holandsko. Zmenila si meno s Willys na Wills.
Cestovala s Doktorom pod menom Polly medzi The War Machines až The Faceless Ones. Polly bola sekretárkou Profesora Bretta v Anglicku 1966. Ako jedna z mála cestovala s prvým aj druhým Doktorom.
Michael Craze - obrázek

Michael Craze - obrázek

Cestoval s Doktorom pod menom Ben Jackson medzi The War Machines až The Faceless Ones. Bol námorníkom a tak isto aj priateľom Polly. Doktora stretol v nočnom klube menom Inferno. Bol loajálny a vynaliezavý.
Adrienne Hill - obrázek

Adrienne Hill - obrázek

Nevia sa presne kedy sa narodila ale zomrela 6 Októbra 1997. Cestovala s Doktorom pod menom Katarina od The Myth Makers a The Daleks master čo je len jedna časť. Do Tardis nastúpila pri záchrane Stevena. V Daleks MAster Plan sa stala väzňom avšak otvorila pretlakovú komoru aby sa sama obetovala pre záchranu Doktora a Stevena.
Peter Purves - obrázek

Peter Purves - obrázek

Účinkuje v prvom Doktorovi ako Steven Taylor medzi časťami The Time Medller a The Savages. Do Tardis nastúpil v časti The Chase kde bol otrokom ylého robota Mechanoidsa. Bol vesmírnym piklotom a Doktor ho zachránil. Doktor ani nevedel že sa Steven ocitol na jeho lodi. Narodil sa 10. Februára 1939. Teraz ešte žije a má 69 rokov. Osobne sa mi viac páčil s bradou :).
Maureen O'Brien - obrázek

Maureen O'Brien - obrázek

Maureen O'Brien sa narodila 29. Júna 1963 v Liverpoole. Najznámejšia je ako kumpánka Doktora pod menom Vicky. Nahradila susan v epizóde The Escape kde havarovala so zemskou Vesmírnou loďou na planéte Dido a jej muž Bennet tam aj zomrel. Odišla v epizóde The Myth Makers kde sa zaľúbila do Troilusa a zmenila si meno na Cressida.
Carole Ann Ford - obrázek

Carole Ann Ford - obrázek

Carole Ann Fordová sa narodila 8.júna 1940 je to Britská herečka najviac známa aho Susan Foremanová zo seriálu Doctor Who kde hrala doktorovu vnučku ale taktiež z filmu Deň maličkostí. Hrala vo veľa komédiach a dokonca aj v muzikáloch. Paradoxom je že v seriály doctor Who ako 26 ročná hrala 15 ročnú. Tento seriál opustila v 1964 v časti invázia dalekov na Zem. Je ženatá a má dve dcéri. Tak isto hrala aj iné postavy v tomto seriály ako aj v jeho spin-offoch.
William Russell - obrázek

William Russell - obrázek

Narodil sa 19. Novembra v Sunderlande v Anglicku. Bol jeden zo štyroch hercoch ktorý naštartovali slávnu kriéru Doctora Who. Hral v ňom učiteľa chémie vnučky Doctora. Skončil po druhej sérii ale objavil sa v niektorých neskorších epizódac ako bolôi Aztéci a pod.. Hral tak isto ritiera Lancelot v Dobrodružstvách Sira Lancelota produkovaného televíziou NBC.
Jacqueline Hill - obrázek

Jacqueline Hill - obrázek

Narodila sa 17.Decembra 1929 a zomrela 18. februára 1993.V seriály hrala učiteľku histórie doktorovej vnučky a tiež to bola jej najznámejšia rola. Zo seriálu odišla v roku 1965 ale vrátila sa v 1980. Skúšala v Royalnej akadémii dramatického umenia. Takisto hrala aj v Shakespearovej hre Róme a Júlia Slečnu Capuletovú tiež produkovanú televízou BBC.
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Comiing soon
Download
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky (Maťo)
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky(Maťo)
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky(Maťo)
Copyright © 2008-2009 Maťo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one