Kto podľa vás zabil Doctora v obleku astroanuta?

Adric (6722 | 20%)
River (6802 | 20%)
Rory (6706 | 20%)
Amy (6856 | 20%)
Doktor (6797 | 20%)

Chcete ešte SK titulky na klasického Doktora

Netreba (13571 | 33%)
Áno (13561 | 33%)
Možno neskôr (14077 | 34%)
7.-11. Séria. 24 epizód.
001 Spearhead from the Space (Kopije z vesmíru) - obrázek

001 Spearhead from the Space (Kopije z vesmíru) - obrázek

Doktorova tretia tvár je na svete. Potom čo pristane na Zemi spolu s neobvyklou spŕškou meteoritou, teda aspoň to si UNIT myslí že to sú, je odtiahnutý do nemocnice.Doktor je v kóme a Generál o nepoznáva možno aj pre zmenu tváre. Do UNIT príde aj nová slečna menom Liz Shawová, ktorá nechce moc veriť tomu čo tvrdia o mimozemských civilizáciach. Doktor sa prebudú z kómy a prvé čo povie je: "Kde mám svoje topánky?"
The Silurians (Siluriania) - obrázek

The Silurians (Siluriania) - obrázek

TARDIS zostáva v Anglicku kvôli závade ktorú Doktor rieši. Stewart ho však zavolá na pomoc do výskumného centra ktoré je umiestnené v jaskyni kvôli väčšej bezpečnosti. V centre chcú vytvoriť energiu pomocou tzv. Cyklotrónu ktorá by bola lacná a bolo by jej dosť. Avšak stávajú sa dve veci. Prvou je že pri finálnej skúške centra pernamentne uniká energia a druhou je že veľa ľudí ktorý tam pracujú majú nervové problémy a stavy. Situácia sa vyustí keď po prechádzke jaskyňou zomrie jeden človek.
003 The Ambassador of death (Vyslanec smrti) - obrázek

003 The Ambassador of death (Vyslanec smrti) - obrázek

Doktor sa pripojí k vyšetrovaniu UNIT ohľadom zvláštneho okolia Mars Probe 7. Vesmírna loď ovládana Profesorom Ralphom Cornishom, sa už 7 mesiacov nemôže spojiť s Astronautmi odvtedy čo sa údajne vracali späť z Marsu a k tomu záchranná misia začala s veľkými problémami. Táto druhá loď sa vráti na Zem ale posádku je zajatá zvláštnymi mimozemskými formami života.
004 Inferno (Inferno) - obrázek

004 Inferno (Inferno) - obrázek

Po nevydarenom experimente v UNIT a pokuse dostať zdroj neznámej energie je Doktor transportovaný vo svojej čiastočne opravenej TARDIS do paralerného vesmíru presne opäť do Anglicka. Stretáva tam všetkých známych ale sú úplne odlíšny tak ako to v paralernom vesmíre býva. Musí odvrátiť katastrofu ležiacu nad nimi v podobe nevydareného experimentu.
055 Terror of the Autons (Teror Autonov) - obrázek

055 Terror of the Autons (Teror Autonov) - obrázek

Majster prichádza na Zem. Ukradne z múze energickú jednotku Nesténov. znovureaktivuje rádio teleskop a použije ho na kontrolu a neskôr aj výrobu smrtiacich Autonov. Neskôr sa mu však všetko vyjme z rúk pretože Autoni sa začnú búriť a sami rozmýšľať. Nakoniec musia dvaja páni času Majster a Doktor spojiť sily aby dostali Nestenovské vedomie späť do vesmíru. Majstrovi sa však stane presne to isté ako Doktorovi a je vyhnaný na Zem, a istý čas tam aj pobudne.
056 The Mind of Evil (Myseľ zla) - obrázek

056 The Mind of Evil (Myseľ zla) - obrázek

Doktor a jeho fešná asistentka Jo navštívia Stangmoorskú väznicu aby demonštrovali prístroj zvaný Kellerov stroj, prístroj ktory je vraj schopný odstrániť negatívne emócie z ťažkých kriminálnikov. Doktorov skeptizmus sa však ukáže byť pravý keď jeden z trestancov pri liečby upadne do bezvedomia. Neskôr sa Doktor pripojí ku Brigadiérovi ktorý je na konferencii svetového mieru a tam sa stanú svedkami atentátu čínskeho delgáta China Leeho na Amerického delegáta. Doktor odhalí žeže ho mysľou ovláda Majster a tento Čínsky delegát je známy tiež pod menom Emil Keller.
057 The Claws of Axons (Drápy Axosov) - obrázek

057 The Claws of Axons (Drápy Axosov) - obrázek

Na detektore Unitu sa objaví neznáma mimozesmká loď. Medzitím Brigadiéra navštívia dvaja ľudia - Chinn, z bezpečnostnej inšpekcie a Bill filer - Americký agent ktorý má prehodnotiť trest pre chyteného Majstra. Loď pristane v Anglicku, a z nej vyjdu zlato-kožný humanoidy menom Axoni. Tí tvrdia že majú poškodenú loď a chcú len čas na opravu
lode. Doktor však odhalí že Axoni sú len časť parazitickej entity ktorých na Zem vzial Master aby sa kŕmili na planetárnej energii. Majster za výmenu svojej sloboddy pomôže sa zbaviť nebezpečného nukleárneho reaktora u Axonov a Doktor sa pokusí odísť z TARDIS ale tá sa opäť vráti na Zem.
058 Colony in Space (Kolónia vo vesmíre) - obrázek

058 Colony in Space (Kolónia vo vesmíre) - obrázek

Páni Času zistia že Majster ukradol tajnú zložku ohľadom Zbrane dňa zúčtovania a rozhodnú sa zavolať na pomoc Doktora. Tardis vezme Doktora a Jo na opustenú planétu Uxarieus roku 2472. tam sa votrú do horlivej debaty medzi kolonistami a posádkou jednej lode ktorý sa hádaju o právach pristánia. Doktor zistí že najvyšší kňaz kolonistov skrýva mašinu stroj menom Guardian. Stretne sa Majstrom ktorý odhalí že stroj je práve hľadaná zbraň. A tak sa Doktor musí postarať o to aby nezostala v jeho rukách.
059 The Daemons (Démoni) - obrázek

059 The Daemons (Démoni) - obrázek

Doktor spozornie keď uvidí v televízii čo vytesal archeológ menom Horner do jedného zo starých stĺpov. Ponáhľa sa na miesto činu. Majster sa snaží pomocou čiernej mágie vyvolať posledného z rasy Démonov Azala. Azal je jeden z najmocnejších zo svojej rasy. Unitu sa podarí chytiť Majstra. Avšak ešte sa všetko len začína.
060 Day of The Daleks (Deň Dalekov) - obrázek

060 Day of The Daleks (Deň Dalekov) - obrázek

Sir Reginald Styles, organizátor celosvetovej konferencie mieru, ledva unikne atentátnikom oblečených v bojovných vestách ako partizáni ktorý zmiznú ako duchovia. Neskôr sa stane znovu atentát ktorý spáchajú kreatúry podobné opiciam menom Ogroni. Doktor si myslí že pochádzaju z budúcnosti asi tak o 200 rokov a nájde po nich prístroj o ktorom si myslí že je to stroj času. Doktor sa dostane do budúcnosti spolu s Jo zistia že Dalekovia spolu s Ogronmi ovládajú Zem aj spolu s ľudskými spolupracovníkmi, ktorých vodca je "Správca". Tam sa dostanú do väzby avšak zachránia ích partizáni ktorý im prezradia že chceli zabiť Styles ktorý vraj zapríčinil rozpad celosvetovej konferencie mieru a ľudstvo bolo oddané Dalekom.
061 The Curse of Peladon (Kliatba Peladon) - obrázek

061 The Curse of Peladon (Kliatba Peladon) - obrázek

Doktor a Jo spravia testovací let v TARDIS a pristanú na planéte Peladon. Navštívia citadelu kde sa čoskoro korunuje Kráľ Peladonu. Taktiež v citadele je komisii ktorá sa snaží planétu zahrnúť do Galaktickej Federácie. Niekto však zabije jedného z komisie a vina padne na Ľadových Bojovníkov. Nakoniec sú to však nejaký rebeli ktorý nechcú vstúpiť do Galaktickej federácie, napadnú citadelu a väzmú ako rukojemníka Kráľa.
Doktor a Jo sú na návšteve Majstra vo vysoko stráženom väzení n ajužnej časti pobrežia Anglicka a dozvedia sa od guvernéra, Kolonela Trencharda že jedna loď mysteriózne zmizla v mori. Doktor vyšetruje od Kapitána Harta, veliteľa námornej základne. On a Jo potom navštívia prístav a napadne ich muž ktorý je z rasy Morských Diablov - prehistorických kreátur ktorý dokážu dýchať pod morom a dostali sa na zem krátko po Doktorom vyhnanstve na Zem. Doktor zistí že väčšina z rasy hybernuje a snaží sa zaobstarať mier.
063 The Mutants (Mutanti) - obrázek

063 The Mutants (Mutanti) - obrázek

Páni Času posielajú Doktora a Jo na misiu doručiť správu na Leteckú Základňu ktorá obieha okolo planéty Solos v 30. storočí. Solos je planéta na ktorej ľudia nie sú schopný žiť ale Marshalovi spolu s vedcom Jaegerom naplánujú zmeniť atmosféru na Solosu. Ky, mladý Solonianský vodca je nesprávne obvinený z vraždy a odlieta z planéty berúc Jo zo sebou. Solonianov navyše napadne zlá choroba a ktorú musí doktor vyliečiť. Doktor získa z jaskyne kryštál ktorého obklopuje radiácia a vráti sa späť na základňu analizovať ho. Je však chytený Marshallom a je nútený pomôcť pri výrobe stroja na zmenenie atmosféry. Jeden z ľudí však použije kryštál a zmutuje.
064 The Time Monster (Časové monštrum) - obrázek

064 The Time Monster (Časové monštrum) - obrázek

Majster s pomocou profesora Thascalesa skonštruuje v Newtnovom inštitúte prístoj známy ako TOMTIT Prenášanie materiálu cez intersteciálny čas ktorá im dovolí kontrolu Kronosu, kreatúry z mimo času. Doktor síce prístroj vypne ale Master ju znovu reaktivuje a snaží sa zachytiť Krasisa, najvyššieho kňaza zo strateného mesta Atlantisa neskôr ho použije proti UNIT. Majster pošle Krasisa späť do Atlantis v jeho TARDIS dúfajúc že ukradne stratený Kryštál Kronosa, s ktorým môže konečne dosiahnuť toho aby pritiahol Kronosa. Doktor sa mu v tom snaží zabrániť a tak sa dvaja páni času stretnú v boji v časovom Vortexe.
065 The Three Doctors (Traja Doktori) - Na počesť 10 výročia vysielania - obrázek

065 The Three Doctors (Traja Doktori) - Na počesť 10 výročia vysielania - obrázek

Predstavte si že niekedy existoval istý Pán Času takzvaný "Omega"
ktorý, vytvoril energiu na to aby mohli Páni času vôbec cestovať v časopriestore. Bol to hrdina medzi Pánmi Času. Avšak kvôli tomu bol uväznený vo svojom vlastnom svete Antihmoty kde prakticky v skutočnosti nič neexistuje ale tam práve na tom mieste to je. A zistil že jediná možnosť ako sa oslobodiť je aby na jeho miesto vo svete Antihmoty zavládol niekto iný. a tak sa pokusi dostať tam Doktora. Páni času z Gallifreyu tomu chcú Omegovi zabrániť pretože vedia že za tie roky zošalel a tak za naším tretím Doktorom vyšlú druhého aj prvého. A tak sa naši traja Doctori stretnú vo vesmíre antihmoty. Na konci tejto časti Doktor konečne dostane od Pánov času odpustené a darujú mu nový dematerilizátor.
Zaujímavosti:
-Na počesť 10 výročia vysielania
-William Hartnell sa kvôli zdravotným problémom v časi objavil len an televíznej obrazovke, všetko natáčal z domu.
-Posledná časť v ktorej sa objavil William Harntell ako herec jeho postava sa ešte objavila.
066 Carnival of Monsters (Karneval monštier) - obrázek

066 Carnival of Monsters (Karneval monštier) - obrázek

Doctor a Jo vezmú Tardis na testovací let. Priletia na nákladnú loď, SS Bernice a vyzerá to tak že pláva cez Indický oceán roku 1926, ale v skutočnosti je uväznená v akejsi minisfére mimozemšťanmi ktorý majú predstavenie na planéte Inter Minor. Doctorovi sa mu podarí rozbiť sféra a vráti sa do normálnej veľkosti. Zistí že ich chytili dvaja Lurmani menom Vorg a Shima za účelom zárobku.
067 Frontier in Space (Hranica vo vesmíre) - obrázek

067 Frontier in Space (Hranica vo vesmíre) - obrázek

Rok 2540. Relativní příměří mezi Zemí a Draconiany je ohroženo, když začnou přibývat vzájemné útoky na nákladní lodě. Doktorova TARDIS se zmaterializuje na jednom takovém pozemském plavidle. To je po chvíli napadeno a tak Doktor zjistí, že za útoky stojí Ogroni, zřejmě ovládání nějakou třetí stranou, která chce uvrhnout obě rasy do války. Pozemská vládá však Doktorovi nevěří a pokládají ho za Draconianského špiona. Pošlou ho do trestanecké kolonie na Měsíci. Z té ho nečekaně zachrání Master, který vypadá jako strůjce celého plánu. Ve skutečnosti je však loutkou mnohem větší hrozby.

Zajímavost: jedná se o poslední epizodu Rogera Delgada v roli Mastera. 18. června 1973 zahynul během dopravní nehodě v Turecku.
068 Planet of the Daleks (Planéta Dalekov) - obrázek

068 Planet of the Daleks (Planéta Dalekov) - obrázek

(navazuje na předchozí příběh)
Doktor vyšle zprávu o plánu Daleků Pánům času a následně vysílen zraněním padne do postele. Mezitím TARDIS přistává na pralesní planetě Spiridon. Jo se proto vydává sama ven, aby nalezla pomoc pro Doktora. Tam potkává skupinu Thalů (viz. 01x02 - The Daleks). Ti zde mají úkol najít základnu malé skupiny Daleků snažících se objevit schopnost Spiridonů (jediná místní inteligentní forma života) stát se neviditelnými, ovšem tam čeká na Thaly a (vyléčeného) Doktora opravdový šok. V podzemní základně čeká na aktivaci gigantická armáda Daleků!

Zajímavost: původně měly minisérie Frontier in Space a Planet of the Daleks spojeny dohromady jako jeden 12tidílný příběh.
069 The Green Death (Zelená smrť) - obrázek

069 The Green Death (Zelená smrť) - obrázek

Unit je privolaná do baníckej Welshskej dedinky Llanfairfach kde sa našiel mŕtvy a jeho koža je celá zelená. Jo spojí sily z Professorom Cliffordom, zatiaľ čo Doctor skúma spoločnosť Global Chemicals. Banníci sú plný zelených červov a lárv.  Global Chemicals sú najviac podozrivý.
Zaujímavosti:
- V tejto časti odíde Jo.
070 The Time Warrior(Časový bojovník) - obrázek

070 The Time Warrior(Časový bojovník) - obrázek

Žurnalistka Sarah Jane Smith sa snaží zapáčiť jej tete, virologistke Lavinia Smith aby mohla získať prístup do výskumného centra kde budú tí najväčší vedci. Medzitým UNIT vyšetruje miznutie veľkého počtu ich kolegov. Uniesol ich Sontaran Ling, a zobral ich do stredovekého Anglicka, kde pracujú pod hypnózou aby opravili jeho zničenú loď.
Zaujímavosti:
-Prvý krát sa objaví najjobľúbenejšia spoločníčka Sarah Jane
071 Invasion of the Dinosaurus (Invázia Dinosaourov) - obrázek

071 Invasion of the Dinosaurus (Invázia Dinosaourov) - obrázek

Doctor a Sarah sa vrátili do Londýna 20.storočia avšak našli ho opustený. Vrátia sa do UNIT kde im Brigadiér vysvetlí že centrálny Londýn musel byť evakuovaný kvôli nevysvetliteľným a voľne sa objavujúcim prehistorickým monštrám. Doctor a Jo zistia že tieto monštrá sem boli privedené skrz čas dvoma vedcami, Whitakerom a Butlerom, kvôli tomu aby vyčistili celý Londýn. Doctor musí zistiť prečo.
072 Death to the Daleks (Smrť Dalekom) - obrázek

072 Death to the Daleks (Smrť Dalekom) - obrázek

Tardis prilieta na planétu Exxilon, kde je priťahovaná všetká elektrická energie neznámou silou. Doctor stretne partiu vojakov ktorý sú na expedícii zo Zeme a tí mu povedia že mor sa šíri celou galaxiou a protiliek zvaný parinium môžu nájsť len na Exxilone. Avšak ich loď poškodila sila ktorá priťahuje elektrickú energiu. Doctor sa tak musí na chvíľu spojiť s skupinkou Dalekov , ktorý tiež hľadajú protilátku, aby ju mohol získať a dopraviť ju na Zem.
073 The Monster of Peladon (Peladonské monštrum) - obrázek

073 The Monster of Peladon (Peladonské monštrum) - obrázek

Tardis sa vracia na Peladon okolo 50 rokov po Doctorovej poslednej návšteve. Planéte teraz velí Kráľovná Thalira - dcéra Kráľa Peladona. Doctor a Sarah chytí a zavrie Orton za chodenie po svätej pôde, ale ich mená očistí Alpha Centauri, ktorý je teraz veľvyslancom Peladonu do Galaktickej Federácie. Aggedor ktorý vyzerá ako duch ma na svedomí úmrtia pár ľudí a Doctor musí prísť na to kto v skutočnosti Aggedor je.
074 Planet of the Spiders (Planéta pavúkov) - obrázek

074 Planet of the Spiders (Planéta pavúkov) - obrázek

Sarah je pozvaná Mike Yatesom na návštevu Budhistického meditačného centra. Skupinka ľudí na čele z mužom menom Lupton sa tam snaží vyvolávať silné mimozemské sily, ktoré vyzerajú ako obrovské pavúky. Pavúky žijú na planéte Metebelis III a Doctor sa tam vydá na rozkaz Pánov Času a bude to jeho osudová návšteva.
Zaujímavosti:
-Posledná časť éry 3. Doctora.
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Comiing soon
Download
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky (Maťo)
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky(Maťo)
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky(Maťo)
Copyright © 2008-2009 Maťo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one