Kto podľa vás zabil Doctora v obleku astroanuta?

Adric (6722 | 20%)
River (6802 | 20%)
Rory (6706 | 20%)
Amy (6856 | 20%)
Doktor (6797 | 20%)

Chcete ešte SK titulky na klasického Doktora

Netreba (13571 | 33%)
Áno (13561 | 33%)
Možno neskôr (14077 | 34%)
04x00a Time Crash - obrázek

04x00a Time Crash - obrázek

scenár: Steven Moffat; réžia: Greame Harper; 16 November 2007
Po rozlúčke s Marthou Doktor ešte rekalibruje TARDIS, ktorá nie je celkom vo svojej koži po tom všetkom čo si vytrpela od Majstra. Pri týchto emzáckych úkonoch sa zrazí so svojou piatou podobou Petrom Davisonom. Počas zopár krátkych minút, ktoré majú k dispozícii si spolu krásne poklebetia o všetkom o čom sa len dá.
04x00b Voyage of The Damned - obrázek

04x00b Voyage of The Damned - obrázek

scenár: Russell T. Davies; réžia: James Strong; 25 December 2007
Po Doktorovom rozhovore so svojou piatou podobou sa mu stáva ešte jedna zvláštna príhoda. Do TARDIS mu vrazí nejaké plavidlo s, ktorého obdrží záchranné koleso na ktorom je veľkým napísane TITANIC. Po rýchlej oprave svojho domova sa vídavá von. Tu nachádza skutočne TITANIC, ale nie ten pozemský. Tento korába je vesmírna výletná loď. V plavidle je množstvo výletníkov z rôznych kútov vesmíru. Spomedzi všetkých však preňho vytŕčajú najmä dve osoby. Mimozemšťan v podobe gaštana menovite Bannakaffalatta a servírka Astrid. Sú tu však i vražedný Anjeli, ktorí majú všetko pod drobnohľadom a majiteľ výletnej lode, ktorí má dobrý dôvod prečo ostáva v ústraní a nehostí všetkých zúčastnených. Doktor bude musieť opäť Vianocovať pri záchrannej misií Zeme.
04x01 Partners in Crime - obrázek

04x01 Partners in Crime - obrázek

scenár: Russell T. Davies; réžia: James Strong; 5 Apríl 2008
Donna Nobie sa vracia a tentoraz nie v bielom, ale v civile. Doktora už hľadá zopár dlhých chvíľ, no doposiaľ neúspešne. Oboch ich spojí až tabletka na chudnutie, ktorá ľudí do troch týždňov zaručene zbavuje tuku v prípade núdze i celého tela. Donna plánuje množstvo vecí v, ktorých záhadne figuruje aj Pán Času.
04x02 The Fires of Pompeii - obrázek

04x02 The Fires of Pompeii - obrázek

scenár: James Moran; réžia: Colin Teague; 12 Apríl 2008
Rím je miestom prvého plánovaného výletu Doktora s Donnou. Všetko sa to však zvrtne a TARDIS ich berie do Pompejí. Tu Doktor zisťuje, že je deň pred výbuchom sopky. Počiatočne nadšenie pomalí vyprchá. A tomu napomáha i fakt, že TARDIS mizne nevedno kam. Doktor musí vyriešiť množstvo záhad okolo sopky, ktorá nemá z geologického hľadiska prečo vybuchnúť. Zároveň má aj na krku vyfintenú Donnu, ktorá chce zachrániť všetko čo sa okolo nej hýbe.
04x03 Planet of the Ood - obrázek

04x03 Planet of the Ood - obrázek

scenár: Keith Temple; réžia: Graeme Harper; 19 Apríl 2008
Oodi sú späť a to v plnom nasadení. Doktor s Donnou sa ocitajú na ich domovskej planéte, ale namiesto šťastne pobehujúcich Oodov vo voľnej prírode tu nachádzajú vesmírnu raketu mieriacu k pozemskej základni plnej na krotko zotročených Oodov. Doktor si uvedomuje, že pri ich poslednom stretnutí im venoval len okrajovú pozornosť a, že má ideálnu príležitosť to napraviť. Spolu s Donnou budú mať veľké starosti s plešatým pánom, ktorému najviac vyhovujú krotký sluhovia na vývoz. A nezabúdajte:,, Doktor, Donna friends!“
04x04 The Sontaran Strategem (1) - obrázek

04x04 The Sontaran Strategem (1) - obrázek

scenár: Helen Raynor; réžia: Douglas Mackinnon; 26 Apríl 2008
Martha nie je jedná s tých čo sedia pri telefónne a nádejne ho hypnotizujú pokynom “zvoň“. A tak si stretnutie s Doktorom vybavuje sama telefonicky. Pán Času neodmietne a prichádza na Zem. Martha sa pripojila k UNIT, ktorý teraz rieši vážny problém s mimozemský nepriateľom. Ten najprv potajomky pomáha s problémom globálneho otepľovania, ale nakoniec ho využíva pre svoje účely. Doktor pomáha kde sa dá, ale je toho naho skutočne dosť Donnina rodina, Marthyn klon a v neposlednom rade celé ľudstvo dusiace sa v jedovatých výparoch neznámeho druhu.
04x05 The Poison Sky (2) - obrázek

04x05 The Poison Sky (2) - obrázek

scenár: Helen Raynor; réžia: Douglas Mackinnon; 3 Máj 2008
Kocky sú hodené. Donnin starký sa dusí uzamknutý v aute s nálepkou ATMOS, podobne ako ostatok vyspelého sveta. Marthyn klon už stihol posunúť užitočné informácie nepriateľovi. No, Doktor ako jediný ostáva s čistou hlavou a posiela svoje eso do akcie. Donna je jeho triumf a zbožné prianie zároveň.
04x06 The Doctor's Daughte - obrázek

04x06 The Doctor's Daughte - obrázek

scenár: Stephen Greenhorn; réžia: Alice Troughton; 10 Máj 2008
Doktor sa dostáva do pre neho nevšednej úlohy otca. Nezapríčinil si to sám, ale nechtiac sa stal genetickou predlohou pre svoju dcéru. Celé sa to odohráva na planéte Messaline kde už mnoho generácií zúri vojna. Doktor sa rozhodne pomôcť preňho topickou metódou zmierenia oboch znepriatelených strán. Na konci sa jeho dcérenka vídavá na dobrodružstva o, ktorých otecko nemá ani zdanie.
04x06 The Unicorn and the Wasp - obrázek

04x06 The Unicorn and the Wasp - obrázek

scenár: Gareth Roberts; réžia: Greame Harper; 17 Máj 2008
Party v štýle dvadsiatych rokov minulého storočia. Tak to tu ešte nebolo! A práve na jednej takejto sa objavy TARDIS s našim párikom. Na tejto oslave sa však objavuje ešte jeden významný hosť špičková spisovateľka detektíviek - Agatha Christie. Pokojne posedenie sa však mení na reálnu detektívku po vražde významného profesora. Agatha bude mať na starosti pozemskú časť prípadu a všetko nadpozemské zas Donna s Doktorom. Rozhodne sa budete mať načo pozerať!
04x08 Silence in the Library (1) - obrázek

04x08 Silence in the Library (1) - obrázek

scenár: Steven Moffat; réžia: Euros Lyn; 31 Máj 2008
Knižnice boli vždy posvätným miestom všetkých intelektov. Čoby asi tak povedal Einstein na ponuku nazrieť do domova kópií všetkých kníh vo vesmíre? Asi by ju s nadšením prijal. Donna s Doktorom takúto možnosť majú. A keďže Doktor dostane správu na svoj psychický papier tak toto privilégium patrične využíjú. V knižnici nachádzajú množstvo zaprášených kníh a povestné ticho, ktoré je však zapríčinené tým, že sú v nej sami. Neskôr sa však stretávajú so skupinkou výskumníkov, ktorý prišli preskúmať okolnosti záhadného zmiznutia obyvateľov knižnej planéty. Celý tým vedie tajomná archeologička Riečna, ktorá s nevysvetliteľných dôvodov pozná Doktorove meno a identitu.
04x09 Forest of the Dead (2) - obrázek

04x09 Forest of the Dead (2) - obrázek

scenár: Steven Moffat; réžia: Euros Lyn; 7 Jún 2008
Donna žije vysnívaný život. Má manžela, deti a rodinný dom zo záhradou. Niečo jej tu však nesedí. Cele sa to deje akosi až príliš rýchlo akoby deň, či týždeň trval len okamih. Medzitým Doktor v obrovskej knižnici bojuje s rasou - Vashta Nerada. Tá si postupne podáva celú posádku výskumníkov. Robí im dva tiene, a nakoniec s nich necháva len holé kosti. Riečna naďalej sekunduje zmätenému Doktorovi. Celá situácia vyzerá nezvládnuteľné, no Doktor ešte kapitulačne nezahodil sonický skrutkovač, čo značí, že neplánuje zdupkať len tak bez boja.
04x10 Midnight - obrázek

04x10 Midnight - obrázek

scenár: Russell T. Davies; réžia: Alice Troughton; 14 Jún 2008
Doktor je s Donnou na dovolenke na planéte Midnight. Na rozdiel od Donny nedokáže len tak obsedieť celý deň na jednom mieste opaľujúc sa a tak sa vyberá na výlet. TARDIS necháva taktiež oddychovať a odchádza výletnou loďou. Záhadne však zlyháva zábavná technika. A tak sa so svojím okolím spoznáva bližšie ako malo pôvodne ono záujem. Nič pekné však netrvá večne a s klábosenia ich vytrháva zvuk – klop, klop vychádzajúci s trupu lode.
04x11 Turn Left - obrázek

04x11 Turn Left - obrázek

scenár: Russell T. Davies; réžia: Graeme Harper; 21 Jún 2008
Po Doktorovej nevysvetliteľnej smrti sa rúca celý Donnin život. Podobne je na tom i ľudstvo, ktoré stratilo svojho tajomného ochrancu. Cele by to mohlo dopadnúť katastrofálne, ale našťastie sa v Donninom živote objavuje tajomná blonďavá Rose. Obe musia spojiť svoje sily aby čelili blížiacej sa temnote...
04x12 The Stolen Earth - obrázek

04x12 The Stolen Earth - obrázek

scenár: Russell T. Davies; réžia: Graeme Harper; 28 Jún 2008 Doktorovi najväčší spoločníci sa snažia pomôcť mu pri hľadaní novej polohy Zeme. Všetko sa vydarí a Doktor sa s nimi i stretáva. Captain Jack Harkness z Cardiffu, Martha z UNIT je v Amerike, Sarah Jane Smith a Harriet Jones z Londýna. Všetci sú ochotný položiť aj život pri obrane svojej domoviny. Jediná osoba, ktorá nemôže nadviazať kontakt s Pánom času je Rose. Tej sa to však nakoniec podarí, no nebude už príliš neskoro na spojenie síl proti starému známemu nepriateľovi?
04x13 Journey's End - obrázek

04x13 Journey's End - obrázek

scenár: Russell T. Davies; réžia: Graeme Harper; 5 Júl 2008 TARDIS je prenášaná Dalekmi do Vyhne. Na jej palube je Doktor, Donna, Rose a Jack. Všetci až na Donnu sú predvedení pred Davrosa stvoriteľa Dálekov. Donna nechcene ostáva vo vnútri TARDIS, ktorú Dalekovia pošlú do vnútra svojej lode kde má byť zničená. Vo vnútri Doktorovho domova sa stáva menší zázrak a s Doktorovej pravačky sa stáva jeho klon, ktorý je napol človek a napol Pán Času. Tento klon sa musí spojiť s Donnou, ktorá ma akési nové schopnosti a spolu čeliť Dálekom a popritom zachrániť svet.
4x14 The Next Doctor - obrázek

4x14 The Next Doctor - obrázek

Štedrý deň 1851, Kybermani kráčaju po snehu Viktoriánskeho Londýna. Doktor sa stretne s mužom ktorý tvrdí že je tiež Doktor ale neskôr sa zistí ,že ho len ovplyvnila Kybermanská informačná jednotka. Doktor sa tak vydáva do boja proti Kyberkráľovi. Tešte sa na novú TARDIS a super fenomenálny sonický skrutkovač.
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Comiing soon
Download
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky (Maťo)
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky(Maťo)
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky(Maťo)
Copyright © 2008-2009 Maťo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one