Kto podľa vás zabil Doctora v obleku astroanuta?

Adric (6722 | 20%)
River (6802 | 20%)
Rory (6706 | 20%)
Amy (6856 | 20%)
Doktor (6797 | 20%)

Chcete ešte SK titulky na klasického Doktora

Netreba (13571 | 33%)
Áno (13561 | 33%)
Možno neskôr (14077 | 34%)
Časti online [=-TU-=]
02x00 Runaway Bride - obrázek

02x00 Runaway Bride - obrázek

scenár: Russell T. Davies; réžia: Euros Lyn; 25 December 2006
Doktor nestíha ani rozkýchať stratu Rose a už samu v lodi objavuje nove ľudské stvorenie v svadobných šatách. Po dramatickom predstavení zisťujeme, že slečna v bielom sa volá Donna Nobie a svoje oblečenie nemá preto lebo je transsexuál, ale preto lebo sa skutočne chystala vydať, no pred jej sľubom vernosti ju niečo premiestnilo z kostola do TARDIS. Doktor si ju teda oťukne a zistí, že z Dony len tak srší energia, ale nie len to, ale ma i huónové častice, ktoré ho skorej záujmu. Pomáha jej teda s návratom, ktorý však nebude až taký jednoduchý, pretože častice potrebuje zlá kráľovná Raknossov na prebudenie svojho potomstvo driemajúceho v blízkosti jadra Zeme.
03x01 Smith and Jones - obrázek

03x01 Smith and Jones - obrázek

scenár: Gareth Roberts; réžia: Charles Palmer; 31 Marec 2007 Martha Jones je obyčajná študentka medicíny až do doby kým sa náhodne nestretá s Doktorom. Od tej doby jej život naberá nečakaný spád. S Pánom času sa stretáva v nemocnici, kde robí praktikantku. Už pri počúvaní Doktora svojím stetoskopom zisťuje, že je akýsi iný. V porovnaní s tým, že si s celou nemocnicou spravia výlet na mesiac je to však zanedbateľná vec. Tu ich navštevujú Jadoonovia, ktorý slúžia ako vesmírny policajti. Nemocnicu presťahovali oni na neutrálne miesto aby mohli pokojné vyšetrovať. Hľadajú vraj mimozemského votrelca. Nie je to azda Doktor?
03x02 Shakespeare Code - obrázek

03x02 Shakespeare Code - obrázek

scenár: Gareth Roberts; réžia: Charles Palmer; 7 Apríl 2007
Martha sa ukázala ako jedna s tých odvážnejších a tak ju Doktor zobral na skúšku zo sebou. Ocitajú sa spolu v Anglicku roku 1599. Toto obdobie sa vyznačuje hlavne tým, že v ňom žije jeden z najvýznamnejších Anglických básnikov William Shakespeare. Naši dvaja hrdinovia neodolajú lákavej možnosti sa sním zoznámiť. Väčšinu času trávy v divadle Globe kde ho i nachádzajú. Všetci traja si padnú do oka, ale Williamovy akosi viac Martha. Zatiaľ čo Shakespeare koketuje s možnou Doktorovou spoločníkov. Pán času spoznáva ďalšie tri dámy s ktorých sa neskôr vykuknú ,,dámy na koštetech“ . Ako to už býva zvykom majú i vedľajšie úmysly v, ktorých hra veľkú úlohu Shakespearova genialita.
03x03 Gridlock - obrázek

03x03 Gridlock - obrázek

scenár: Russell T. Davies; réžia: Richard Clark; 14 Apríl 2007
Martha sa preukázala ako veľmi obstojná a originálna a tak ostáva i naďalej v TARDIS. Tento krát pristanú na tak trochu Doktorom prebádanej Novej Zemi. Ta sa však od poslednej návštevy trochu zmenila. Väčšina populácie cestuje diaľnicou, ktorá je situovaná pod mestom. Dokonca sa onej povráva, že kto do nej stúpi už nikdy sa nevráti. Obaja to neplánujú okúsiť, no nič nie je také ružovučké ako sa zdá. Martha je unesená a odvedená na diaľnicu a Doktor je jej únoscom na stope. Na konci nás ešte čaká stretnutie so starým ,,neznámim“.
03x04 Daleks in Manhattan (1) - obrázek

03x04 Daleks in Manhattan (1) - obrázek

scenár: Helen Raynor; réžia: James Strong; 21 Apríl 2007
Finančná kríza nevládne iba naším časom ale aj tým dávno minulým. Presnejšie Amerika Manhattan 30-roky minulého storočia. Práve tu sa ocitajú naši cestovatelia. Prichádzajú si obzrieť i najchudobnejšiu časť ostrova a to Central Park. Tu stretávajú ľudí na pokraji biedy. Všetko by mohlo byť aj inak keby muži chceli ísť pomáhať pri výstavbe novej najvyššej stavby sveta Empire State Building. Všetci sa však boja, pretože tých, ktorých zúfalstvo prinútilo isť robiť na mrakodrap sa akosi zabudli vrátiť späť...
03x05 Evolution of the Daleks (2) - obrázek

03x05 Evolution of the Daleks (2) - obrázek

scenár: Helen Raynor; réžia: James Strong; 28 Apríl 2007 Amerike patrí ďalšie nelichotivé prvenstvo. Práve na ich pôde sa Dalekovia posunuli o ďalší krôčik bližšie k nepriateľovi. Vyvinuli sa na niečo čo má blízko k človekovi aj Dalekovy takz. ,,Daleko-človek“. To čo vzniklo sa však nepáči ani samotným Dalekom, pretože to má ďaleko od ich prvotných predstáv a museli by vísť von zo svojich plechových domovov. Našťastie týmto zverstvám nie je naklonený ani Doktor a spolu s Marthou budú mať plné ruky práce.
03x06 The Lazarus Experiment - obrázek

03x06 The Lazarus Experiment - obrázek

scenár: Stephen Greenhorn; réžia: Richard Clark; 5 Máj 2007
Martha sa chystá vrátiť späť domov a zaradiť sa medzi bežných ľudí. Pred tým však príme pozvanie od sestry na večierok. Doktor sa jej rozhodne robiť doprovod a nahodí na seba to najlepšie čo má v šatníku. Profesor Lazarus chce na party predviesť svoj posledný vynález a to prístroj na boj proti starnutiu. Celé to vyzerá ako skvela hračka pre horných desaťtisíc. Počiatočne zdanie však môže klamať a Doktor zažije ďalšiu prebdenú noc.
02x07 42 - obrázek

02x07 42 - obrázek

scenár: Chris Chibnall; réžia: Greame Harper; 19 Máj 2007
Martha oficiálne u Doktora spromovala a dostáva titul Doktorova spoločníčka a ako bonus kľúč od TARDIS. Vyzerá to tak, že túto radostnú chvíľu im nemôže nič pokaziť, ale nič sa nedá robiť tajomné volanie o pomoc vesmírnej lode rútiacej sa do stredu slnka je tiež veľmi dôležitý. V lodi nájdu posádku a množstvo dverí, ktoré treba odomknúť kódom. Celé to vyzerá katastrofálne, no staré porekadlo ,,aj to najhoršie, môže byť ešte oveľa horšie“ sa tu napĺňa. Naši hrdinovia majú na krku aj tajomného kapitánkinho muža, ktorý sa správa ako kamikadze a spolu so sebou chce stiahnuť všetkých naokolo a v neposlednom rade časový limit 42 minút do ktorého sa musia vtesnať.
03x08 Human Nature (1) - obrázek

03x08 Human Nature (1) - obrázek

scenár: Paul Cornell; réžia: Charles Palmer; 26 Máj 2007
Každá rodinka ma nejaký ten koníček na zabíjanie nudy. Niektoré rodiny však originalitou tej svoje záľuby predčia tie ostatné. Napríklad taká krvilačná Rodina Krvi ma skutočne jeden s tých originálnejších koníčkov. Naháňajú totiž Doktora kôli jeho schopnosti regenerovať sa, ktorú by veľmi radi dostali do vienka práve oni. Pánovi Času sa to však veľmi nepáči a keďže je pre nich ľahká korisť vyberá si veľmi ťažkú možnosť ako im v tom celom zabrániť. Prepisuje svoje bunky na ľudské a svoju osobnosť uzamyká do hodiniek. Spolu s Marthou sa schovajú v 20. storočí. On je učiteľ a Martha slúžka. Celé to však má jeden háčik Doktor si na svoj predošlí život nepamätá. A to by nebol Doktor aby sa so svojím šarmom nezaľúbil do krásnej Joan.
03x09 The Family of Blood (2) - obrázek

03x09 The Family of Blood (2) - obrázek

scenár: Paul Cornell; réžia: Charles Palmer; 2 Jún 2007
Doktor pozýva Joan na miestnu tancovačku. Tá ponuku srdečne príme. Medzičasom Rodina Krvi zisťuje Doktorovu pravú identitu. Celý bez seba od radosti vtrhnú na zábavu a všetkých vyľakajú. Potom sa vonku strhne bitka medzi strašiakmi a študentmi. Zatiaľ to síce vyzerá ako typická dedinská zábava, ale nie všetci sú nadšený. John Smith nedokáže uveriť, že celý jeho život o ktorom si myslel, že spokojne žije je len malé divadielko. Celú túto situáciu završuje malý chlapec, ktorí ma v rukách Doktorovu osobnosť v hodinkách.
03x10 Blink - obrázek

03x10 Blink - obrázek

scenár: Steven Moffat; réžia: Hettie MacDonald; 9 Jún 2007
"Nežmurkaj. Žmurkni a si mŕtva... Neotáčaj sa. Nepozeraj za seba. A nežmurkaj. Veľa šťastia."... Po takýchto slovách by ste si asi o osobe, ktorá vám to adresovala mysleli len toľko, že to nemá v hlave v poriadku. Ale poďme pekne po poriadku. Jej meno je Sally Sparrow je to normálne dievča so záľubou vo fotografovaní. Jedného krásneho dňa sa vyberá pofotiť si jeden starobylí dom. Počiatočná rutina sa však náhle mení, potom čo nájde na stene nápisy adresované priamo jej maličkosti. Zrazu jej z ničoho nič zmizne najlepšia kamarátka a na DVD sa začne ako bonus objavovať Doktor s odkazom adresovaním práve jej a obsahom z prvej vety.
03x11 Utopia (1) - obrázek

03x11 Utopia (1) - obrázek

scenár: Russell T. Davies; réžia: Greame Harper; 16 Jún 2007 Úvodný diel nasledujúceho troj dielu začína rutinne. TARDIS dočerpáva energiu v Cardiffe na ďalšie cesty a už, už je na odchode keď tu zrazu naberie čierneho pasažiera. TARDIS na to reaguje spontánne a všetkých berie ďaleko a ešte ďalej na samotný koniec vesmíru. Doktor zahlási, že ešte nikdy nebol tak ďaleko a nevie čo tam vonku môžu nájsť a preto by nemali nič riskovať a mali by ostať v bezpečí vo vnútri. Po nekonečných troch sekundách spolu s Marthou v smiechu bežia von. Tu nachádzajú obrovskú vesmírnu loď a na zemi čierneho pasažiera v podaní Jacka Harknessa. V lodi nachádzajú zbytok populácie vesmíru, ktorý sa chystá na odlet do slávnej Utópie posledného miesta vo vesmíre kde by sa dalo žiť. Majú však menšie technické problémy a tak im ponúkne pomoc Doktor. Stretáva sa s profesor Yanom, ktorý je odborník na loď a má ešte jednu vymoženosť hodinky podobné Doktorovým.
03x12 The Sound of Drums (2) - obrázek

03x12 The Sound of Drums (2) - obrázek

scenár: Russell T. Davies; réžia: Colin Teague; 23 Jún 2007
Ukázalo sa, že Profesor Yan je Majster. Za tú chvíľku čo už o tom vie i on sám stihol toho skutočne dosť. Tak napríklad ukradol Doktorovu TARDIS zregeneroval sa a vyhral voľby na ministerské kreslo Veľkej Británie. Svojím ovečkám čo vládne natáral i to, že sa sním spojili mimozemšťania, ktorí sa volajú Toclafainovia a v dobrom mu pomáhajumu. Doktor so svojou partiou sú mu však v pätách a určite si posvietia i na neznámych Toclafainov.
Last of the Time Lords (3) - obrázek

Last of the Time Lords (3) - obrázek

scenár: Russell T. Davies; réžia: Colin Teague; 30 Jún 2007
Ľudstvo je definitívne pod nadvládou Toclafainov, ktorým velí Majster. Doktor je zlomení vekom, ktorý mu naordinoval Majster. Jack je uväznení Majstrom. Majster, Majster, Majster toto slovo počuť odvšadiaľ všetko predsa zničil a pretvoril na obraz svoj. Jediný kto dáva planéte Zem akú takú nádej je Martha. Tá je odhodlaná splniť úlohu od Doktora, ktorá by mohla priniesť prevrat.
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Comiing soon
Download
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky (Maťo)
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky(Maťo)
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky(Maťo)
Copyright © 2008-2009 Maťo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one