Kto podľa vás zabil Doctora v obleku astroanuta?

Adric (6722 | 20%)
River (6802 | 20%)
Rory (6706 | 20%)
Amy (6856 | 20%)
Doktor (6797 | 20%)

Chcete ešte SK titulky na klasického Doktora

Netreba (13571 | 33%)
Áno (13561 | 33%)
Možno neskôr (14077 | 34%)
Časti online [=-TU-=]
02x00a Children in Need - obrázek

02x00a Children in Need - obrázek

Špeciál bol natočený pre charitatívnu akciu Children in Need. Celá zápletka sa odohráva v Tardis hneď po regenerácií Doctora z deviateho života na desiaty. Zatiaľ čo Doctor natešene spoznáva nové telo Rose stojaca v kúte nevie čo si ma myslieť. Videla síce presne čo sa stalo, no nevie čo to presne malo znamenať. Doctor sa ju síce snaží utíšiť, ale i v prípade Rose je zvyk taktiež železná košeľa. Dokáže si zmetená Londýnčanka prisvojiť novú tvar Doctora?
02x00b Christmas Invasion - obrázek

02x00b Christmas Invasion - obrázek

scenár: Russell T. Davies; réžia: James Hawes; 25 December 2005
Prvý vianočný špeciál je tu a spolu s ním i zregenerovaný Doctor. Tardis s našimi dvoma cestovateľmi prichádza do Londýna na štedrý deň. Regenerácia však neprebehla 100% úspešne. I preto potrebuje Pán Času oddychovať vo svojom sexi pyžamku. To sa však práve teraz moc nehodí pozemšťanom. Na ich rodnú hruď Zem prichádza banda emzákov s krédom: “Vzdajte sa, alebo zomrite!” Stihne Doctor pozbierať sily na boj proti záporakom? A čo je vlastne ten nový Doctor zač? A prečo vlastne všetci diskriminujú to veľké červené tlačidlo?
01x01 New Earth - obrázek

01x01 New Earth - obrázek

scenár: Russell T. Davies; réžia: James Hawes; 15 Apríl 2006
Nový Doctor vezme starú Rose do New New Yorku. Spočiatku to má byť len nevinná návšteva starého priateľa. No potom čo sa pripletú pod nohy vysušenej Cassandre sa to celé zmení na opätovnú naháňačku. Desiaty Doctor ma plné ruky práce lebo okrem poslednej „čistokrvne“ pozemšťanky sa musí postarať i o podivné veci čo sa deju v nemocnici. Dvojnohé prítulne mačičky vraj vynašli liek na všetky choroby vesmíru. A čo je vlastne zač ten „starý priateľ“ Face of Boe?
02x02 Tooth and Claw - obrázek

02x02 Tooth and Claw - obrázek

scenár: Russell T. Davies; réžia: Euros Lyn; 22 Apríl 2006
Doctor plánuje zobrať Rose do roku 1979. Tardis však nesklame a zoberie ich o 100 rokov skôr. Nájdu sa teda v nádhernom Škótsku roku 1879 v obdoby panovania kráľovnej Viktórie. Tej i prekrížia cestu. Doctor sa pomocou svojho psychického papiera spolu so sporo odetou blondýnkou čiže Rose pripájajú ku kráľovskému sprievodu. Medzi časom sa v sídle menom Torchwood odohráva súboj medzi domácimi a nevítanými hosťami, ktorý obľubujú vĺčkov. Jednoznačne výhra lepší. Ten sa však stretne i s kráľovnou a jej sprievodom, pretože pravé tam majú namierené.
02x03 School Reunion - obrázek

02x03 School Reunion - obrázek

scenár: Russell T. Davies; réžia: Euros Lyn Premiéra:29 Apríl 2006
V tejto časti sa Doktor spolu s Rose ocitajú späť v škole. Nechystajú sa však znova študovať, ale riešiť záhadu zvláštnych udalostí okolo nového riaditeľa Hectora Fincha. Obaja sú v prestrojení . Pán Času je vo svojom živle predstiera učiteľa Johna Smitha (to nemusí nijak hrať, stačí keď rozpráva obvyklým spôsobom).Doktorova spoločníčka je však dosť nespokojná zo svojou úlohou kuchárky. Doktor stretáva veľmi obstojnú investigatívnu novinárku, ktorá nie je nik iný ako jeho bývala spoločníčka Sarah-Jane Smith. Tá si prináša posily v podobe verného robotického psa K-9. Všetci sa musia spojiť aby objasnili záhadu riaditeľovho kréda: “Jedzte hranolky!”
02x04  The Girl in The Fireplace - obrázek

02x04 The Girl in The Fireplace - obrázek

scenár: Steven Moffat; réžia: Euros Lyn premiéra: 6 Máj 2006

Dej epizódy sa odohráva na dvoch, časovo odlišných, miestach súčasne. Na strane jednej vesmírna loď z 51. storočia na ktorej pristane Tardis a na strane druhej Francúzko, 18.storočie, kráľovský dvor kráľa Ľudvíka XV. na ktorom žije neposedná Madame De Pompadour. Doktor si s Madame De Pompadour padne do oka viac ako je u Pána Času zvykom. I vďaka tomu ako náhla Doktor zisťuje, že o život krásky usilujú maskované roboti zložené z hodinových strojčekov, nevidí dôvod prečo nevídať zo seba i maximum na jej záchranu. (Epizóda vyhrala prestížnu cenu Nebula a Hugo.)
02x05  Rise of the Cybermen (1) - obrázek

02x05 Rise of the Cybermen (1) - obrázek

scenár: Tom MacRae; réžia: Greame Harper premiéra: 13 Máj 2006

Tardis ma zase jeden zo svojich dní kedy ju ani Doktor nedokáže na 100% skrotiť. Všetko však vyzerá nádejne dokonca i bezpečne pristanú v Londýne. Po opustení priestorov Modrej telefónnej búdky zisťujú, že to nie je ich domovské hlavné mesto Británie. Nachádzajú sa v paralelnej Zemi. V tejto dimenzií je otec Rose nažive a milionárom. Ďalšou zmenou je i fakt, že so svojou ženou majú roztomilejšiu Rose, ktorá poslúcha na povel k nohe. Zomierajúci vedec John Lumic vynašiel spôsob nesmrteľného života, v ktorom sa neskrýva nič iné ako starí nepriateľ Pána Času. Dokáže Doktor zachrániť milióny životov pochodujúcich do budov s blikajúcim názvom Upgrade!?
02x06 The Age of Steel (2) - obrázek

02x06 The Age of Steel (2) - obrázek

scenár: Tom MacRae; réžia: Greame Harper; 20 Máj 2006

Masa ľudí s Bluetooth slúchadlom v uchu pochodujúca do továrni na koneční upgrade. To predsa nemôže dopadnúť dobre!? Našťastie majú Londýnčania ešte jeden tromf v rukáve. Ich výhrou nie je nik iný ako dobre bojovne naladený Doktor, ktorý sa nechystá ponechať ľudstvo vstúpiť do čiernej budúcnosti bez emócií len tak bez boja.
02x07 The Idiot's Lantern - obrázek

02x07 The Idiot's Lantern - obrázek

scenár: Tom MacRae; réžia: Greame Harper; 27 Máj 2006

Televízor, telka, bedňa,... asi najviac skloňované slovo roku 1953. Práve vtedy sa tento výdobytok modernej techniky stal vďaka svojej priaznivej cenovej politike ľahko dostupný masám. No počkať a nemala by byť táto bednička, bajočko drahšia, aby ľudia zaplatili vývoj? Presne takto nejako to vyzerá v hlave Doktora keď sa spolu s Rose omylom ocitajú v tomto malebnom, ehm čiernobielom období. Obaja sa preto rozhodnú si tento lacný špás preklepnúť priamo u zdroja predajcu Tv pána Magpieho.
02x07 The Impossible Planet (1) - obrázek

02x07 The Impossible Planet (1) - obrázek

scenár: Matt Jones; réžia: James Strong; 6 Jún 2006

Naši dvaja hrdinovia práve pristali uprostred ničoho. Pre spresnenie, ničoho z vedeckej strany a ťažobnej základne s praktickej stránky. Pretože ako inak si vysvetliť vesmírnu základňu na malej planéte v blízkosti čiernej diery. Po nepeknom pristáti ich čaká vrele uvítanie v podobe nadpisu “Vitajte v pekle”. Aby toho nebolo málo zažijú i potyčku z domácimi, ktorí sa nevedia dobre vyjadriť s tým čo majú na srdci. Do tretice im Tardis spláchne zosun pôdy do hlbín planéty. Doktor nachádza pozostatky prastarej civilizácie, ktorá by mohla byť i staršia ako ta jeho. A toho privádza do tranzu z ktorého ho môžu vyslobodiť len odpovede na jeho nezodpovedané otázky.
02x08 The Satan Pit (2) - obrázek

02x08 The Satan Pit (2) - obrázek

scenár: Matt Jones; réžia: James Strong; 10 Jún 2006
Doktor postupuje stále nižšie do útrob planéty. Medzitým na povrchu postihla mierumilovných Oodov neznáma nemoc podobná psej besnote. Všetci obyvatelia základne na čele s Rose sa snažia dostať čo najďalej od smrtiacich sluhov. V blízkosti stredu planétky Pán Času zisťuje niečo viac o pôvodnom obyvateľovi planéty, ktorí sa práve prebúdza a ma v očiach smrtiace posolstvo. Ako to teda dopadne? Dokáže sa skupinka ľudí na povrchu spolu s Rose dostať včas do bezpečia? A čo Doktor? Unikne včas s oblasti najväčšieho nebezpečenstva bez svojej oddanej Tardis?
02x09 Fear Her - obrázek

02x09 Fear Her - obrázek

scenár: Russell T. Davies; réžia: Dan Zeff; 17 Jún 2006 Chlapík od vedľa. Nejako tak by sa dal definovať sympatický Londýnčan Elton Pope. V detstve však stretol Doktora a i preto ma veľké predpoklady odlišovať sa od más ľudí okolo neho. Ako náhla samu v dospelosti začnú stávať čudné veci. Ako napríklad: napadnutie umelohmotných figurín v nákupnom centre alebo keď mu nad hlavou preletí mimozemská loď, ktorá vzápeti skoro zničí Big Ben. Začne úpenlivo spomínať na to detské stretnutie z neznámym. Neskôr dokonca začne po Doktorovi náruživo pátrať. Zisťuje, že nie je sám kto sa zaoberá tajomným neznámym. Po Pánovi Času pátra ďalšia skupinka ľudí s ktorou sa spojí a utvoria menší fanklub zaoberajúci sa všetkým čo sa Doktora týka. Po čase však tieto stretnutia prerastú do kamarátskeho vzťahu kde sa riešia i omnoho ušľachtilejšie témy ako Doktor. Stretávajú však ešte jedného potencionálneho člena Victora Kennedyho, ktorý vie o Doktorovi neuveriteľne veľa vecí. Uspokojivo však neviem vysvetliť zdroj svojích informácií.
02x10 Fear Her - obrázek

02x10 Fear Her - obrázek

scenár: Matthew Graham; réžia: Euros Lyn, 24 Jún 2006
V roku 2012 Londýn hostí letnú Olympiádu. A práve do tohto športovo naladeného času vezme Doktor Rose. Všetko prebieha veľmi dobre až do doby kým naši hrdinovia nezablúdia do prekrásneho predmestia. Tu Doktor zisťuje ďalšiu záhadu, ktorú treba rozlúsknuť. Práve v tejto kľudnej oblasti kde sú vždy domčeky pekne upravené a tráva posekaná miznú deti. Stopy vedú k malému dievčatku Chloe Webber, ktorá kreslí, kreslí a kreslí a k prekvapeniu práve len a iba len deti, ktoré už nenachádzajú cestu späť do náručia svojich rodičov.
02x12 Army of Ghosts (1) - obrázek

02x12 Army of Ghosts (1) - obrázek

scenár: Russell T. Davies; réžia: Greame Harper; 1 Júl 2006
Doktor s Rose sa vracajú naspäť domov. V súčasnosti ich však čaká nemilé prekvapenie. Medzi radovými občanmi sa prechádzajú priehľadne bytosti, ktoré všetci vidia, ale nikto nepanikári. Podľa domácich sú to duchovia ich zosnulých, ktorí ich prišli pozrieť. Doktorovi sa to celé však moc nepozdáva a tak sa vyberá navštíviť tajnú medzinárodnú organizáciu Torchwood, ktorá by v tom celom mohla mať prsty.
02x13 Doomsday (2) - obrázek

02x13 Doomsday (2) - obrázek

scenár: Russell T. Davies; réžia: Greame Harper, 8 Júl 2006
S takzvaných „duchov“ sa nakoniec vykľuli starí známi Cibermenovia, ktorých omrzela ich alternatívna realita a tak si prišli podmaniť tu našu. Inštitút Torchvood, ktorí by im v tom mal zabraňovať im paradoxne pomohol zrealizovať ich plány. Doktor už vymýšľa plány na zažehnanie katastrofy, ale nič nie je až také ľahké ako sa zdá a z hlbín sa vynára ešte jeden naničhodný nepriateľ a to Dálekovia. Spolu s Cibermanmi však do našej reality prichádzajú aj Doktorovi starí známi, s pomocou, ktorých sa Doktor pokúsi odvrátiť blížiacu sa katastrofu.
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Comiing soon
Download
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky (Maťo)
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky(Maťo)
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky(Maťo)
Copyright © 2008-2009 Maťo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one