Kto podľa vás zabil Doctora v obleku astroanuta?

Adric (6722 | 20%)
River (6802 | 20%)
Rory (6706 | 20%)
Amy (6856 | 20%)
Doktor (6797 | 20%)

Chcete ešte SK titulky na klasického Doktora

Netreba (13571 | 33%)
Áno (13561 | 33%)
Možno neskôr (14077 | 34%)
Heslo série: Zoznámte sa s Doctorom, jeho šibalským úsmevom a blonďavou spoločníkov Rose. V prípade núdze stlačte pauzu na svojom prehrávači a predýchajte nepredýchateľné.;)
Tu si môžte pozrieť epizódy online... ale upozorňujem je to s čínskymi titulkami [=-TU-=]
01x01 Rose - obrázek

01x01 Rose - obrázek

Je mladá, pekná, blonďavá, do všetkého pchá nos, no je znudená z bežného stereotypu. To sa však zanedlho zmení keď spozná záhadného muža s modrou búdou teda búdkou.;) A čo sa stane keď spojíte týchto dvoch dokopy? To si predsa nemôžete nechať ujsť. Tak hybaj ho za živou plastelínou, ktorá práve prežíva komplex „ala podmaňme si Zem“.
01x02 End of The World - obrázek

01x02 End of The World - obrázek

Na prvom stretku s neznámou osobou bývajú ľudia zväčša čudný. Pretvarujú sa, idú na miesta kde by zvyčajne nešli. Jednoducho sa snažia ukázať v dobrom svetle. Pokiaľ sa však voláte Doctor máte vyhraté. Pretože pre tohto tajomného pútnika časom je bontón tabu. Na prvú oficiálnu schôdzku zoberie Rose kam inam, no predsa na koniec všetkého teda aspoň toho pozemského. Rok 5 miliárd a s ním koniec Zeme ako ho nepoznané sa blíži. Na tento výlet si nezabudnite vziať i opaľovací krém a kocku ľadu lebo tu bude trochu horúco...
01x03 The Unquiet Dead - obrázek

01x03 The Unquiet Dead - obrázek

Prítomnosť a budúcnosť v týchto časoch sme už s Doctorom boli. Už nám logicky ostáva len nakuknúť do minulosti. I túto možnosť nám samozrejme Tardis dovoľuje. Doctor teda vezme Rose do 19. storočia. Dozvedáme sa i o tom kde v Tardis je šatník. Citujem: „Prvé dvere vľavo, potom druhé vpravo, tretie vľavo, ďalej rovno, po schodoch, okolo smetiakov a piate dvere vľavo.“ Devätnáste storočie s Doctorm už nie je to čo bývalo a preto sa môžeme tešiť na kôpku nemŕtvych, pána Dickensa a mnoho nástrah so šťastným koncom...
Aliens of London (1) - obrázek

Aliens of London (1) - obrázek

Tri časti za nami, prvý dvoj diel pred nami. Návrat domov býva apatický hlavne keď sa Tardis sekne. Doktor sa bližšie spoznáva s pravačkou Rosinej inokedy mierumilovnej mami. Medzičasom do Londýnskej rozbúrenej Temži nabúra vesmírna loď, ktorá ma očividne niečo s blinkérmi, keďže si to rozdá i s Big Benom. Vesmírna loď: Big Ben – 1:0 Chuderka Rose vďaka Doctorovi zmeškala i voľby a možno i vďaka tomu ich vyhral zvláštny premiér, ktorý má až priveľmi rád Slovenskú kapustu čomu nasvedčujú i jeho plyny.:) Tento nový vedúci ma zvláštne praktiky, ktoré sprevádzajú i jeho ešte divnejší spoločníci. Tento zmätok okolo politika, vesmírnej lode musí samozrejme Doctor trošku prešetriť. Doktor vysmiaty planéta v ohrození toto si predsa správny fanda nesmie nechať ujsť. Azda ani vy nie?
01x05 World War Three (2) - obrázek

01x05 World War Three (2) - obrázek

Na slávnej Downing Street nebolo nikdy tak rušno ako práve teraz. Okrem zelených potvor, Doctora, zopár patriotských vojakov je tam i jedna šikovná novinárka Harriet Jones, ktorá vidí zopár nezrovnalosti i tam kde skutočne sú. Medzitým Doctor kuchtí plán na záchranu sveta. Tardis ho už zjavne omrzela tak šťastie skúsi v jednej z najbezpečnejších miestnosti Veľkej Británie. Podarí sa mu prelstiť zelených Slitheenov? Ak i áno. A čo Rose? Dostane požehnanie od mami na ďalšie cestovanie s mužom, ktorý zrušil Jackinu milostnú ponuku?
01x06 Dalek - obrázek

01x06 Dalek - obrázek

Internet je vraj jediná vec, ktorá sa nedá vlastniť. Teda minimálne dnes, v budúcnosti to však môže byť inak. Van Statten by vám o tom vedel čosi povedať, keďže on ho v neďalekej budúcnosti vlastní. Okrem vášnivého naháňania sa za miliónikmi si ich vie aj užívať v plných dúškoch. V podzemnom komplexe má okrem peknej zbierky bižutérie (;) i poriadnu nádielku mimozemských artefaktov. Tie si samozrejme Doctor musí trošičku viac obzrieť. Chtiac, nechtiac sa stáva samostatným artefaktom v zbierke. Rosin skúsený nos vycíti dobrodružstvo a tak príme ponuku od sympatického mladíka menom Adam na prehliadku súkromného múzea. Spolu navštívia i najväčší exemplár zbierky. Ten rozpráva milé báchorky, ktorým mierumilovná Rose samozrejme uverí. Svojím konaním prebudí zlo o ktorom si Doktor myslel, že už ho pochoval na večné veky.
01x07 The Long Game - obrázek

01x07 The Long Game - obrázek

Doctor, Rose a ich nový prírastok do rodiny Adam sa vydajú do roku 20 000. V tomto čase sa Americká kultúra rozšírila celosvetovo na celkovú populáciu cca 96 miliard ľudí a každý „normálny“ jednotlivec obsedí doma množstvo hodín pred televíziou s čipsami v ľavej a ovládačom v pravej ruke. O ich dennodennú rutinu sa stará tlačová agentúra Satelit 5, ktorý sa vznáša nad zemskou obežnou dráhou. Pravé tu zaparkuje Tardis. Vo vnútri nájdu spravodajský tým spolu s technikmi a obyčajnými ľuďmi, ktorý sa starajú o bezproblémový chod celého komplexu. Všetci z veľkou záľubou každému na počkanie rozprávajú o poschodí 5OO. Kde by to malo byť „typ top“ so stenamy zo zlata. Nikto s nich tam však nikdy nebol okrem povýšených, ktorí sa už akosi nevracajú naspäť.
01x08 Fahter's Day - obrázek

01x08 Fahter's Day - obrázek

Rose vďaka Doctorovy a jeho Tardis si môže i chce obzrieť pár súkromných vecí. Najprv sa zúčastni na svadbe svojich rodičov (týmto sa z logických dôvodov pri štandardnej situácii nemôže pochváliť nik z nás). Neskôr má ešte jednu prosbu na Doctora, chce byť s otcom pri jeho poslednom výdychu. Pán Času súhlasí, no upozorňuje smútočne naladenú Rose, že za žiadnych okolnosti nesmie zabrániť otcovmu prechodu na druhý svet. Rose jedným dychom prikyvuje. Rose však nedodrží svoju časť dohody a zachraňuje otca pred istou smrťou. Týmto konaním naruší pokojný tok času a rozprúdi menší hurikán. Po úspešnej záchrane strávi s otcom i s mamou pár nezabudnuteľných chvíľ, vďaka, ktorým zisťuje, že jej rodičia neboli práve obrázkový pár, ktorý si tak túžobne vysnívala.
01x09 The Empty Child (1) - obrázek

01x09 The Empty Child (1) - obrázek

Ďalšia veľkolepá dvoj časť v, ktorej niečo tajomné letí vesmírom a hlavne časom a Tardis samozrejme za tým. Nakoniec obe zariadenia pristanú v Londýne. Nie však v pokojných časoch, ale v búrlivom období druhej svetovej vojny. Rose pomáha Doctorovy nájsť tajomného zariadenia. Popri hľadaní spoznáva tajomného neoficiálneho kolegu Doctora časového agenta Kapitána Jacka. S Rose si hneď padnú do oka. On poletuje po Londýne svojou neviditeľnou loďou a má tam i pár konexií na vysokých postoch. Ona lieta časom i priestorom spolu s Doctorom v telefónnej búdke menom Tardis. Jednoducho láska na prvý pohľad.;) Všade naokolo je panika, no nie všetka kôli Nemcom. Tunajším robí veľké starosti chlapec v plynovej maske, ktorý hľadá svoju mamu. Všade kadiaľ prechádza zanecháva ľudí s rovnakým problémom. Svetlo do záhady môže priniesť i tajomná Nancy, ktorá má veľké stádo detí pomocou, ktorých sa snaží očistiť si svedomie.
01x10 The Doctor Dances (2) - obrázek

01x10 The Doctor Dances (2) - obrázek

Príbeh pokračuje presne tam kde prestal. Londýn obstreľovaný nacistickými lietadlami a práve v týchto búrlivých časoch sa tam prechádza jedno malé dieťa s plynovou maskou na hlave hľadajúc svoju mamu. Doctor, Rose spolu s Kapitánom Jackom sa snažia odhaliť túto záhadu. Spolu prichádzajú do strašidelnej nemocnice kde odhaľujú strašlivé tajomstvo. Po ktorom neostane ani jedno oko suché.
01x11 Boom Town - obrázek

01x11 Boom Town - obrázek

I Tardis potrebuje občas dočerpať energiu. A tak Doctor zaparkuje pri Cardiffskej trhline kde sa to energiou len tak hemží. Táto návšteva sa však zmení na niečo omnoho väčšie. Naši hrdinovia odhaľujú, že mesto má novú starostku, ktorá nie je nikto iný ako starý nepriateľ. Celému deju dopomáha i priateľ Rose Mickey, ktorému pomalí, ale isto dochádza, že prichádza o Rose.
01x12 Bad Wolf (1) - obrázek

01x12 Bad Wolf (1) - obrázek

Mojsejovci, Big Brother, Vyvolený, ... Lezú vám tieto slávne reality show na nervy? Tak to buďte radi, že sa nedočkáte roku 20100. V tomto období sa to nimi len tak hemži a majú skutočne netypické pravidlá, ktoré na tie dnešné skutočné nemajú. Doctor, Rose a Jack sa nasilu každý osobitne jednej takej zúčastnia. Celé je to akési podozrivé, pretože ani protagonisti o ničom nevedia a improvizujú. Doctor však nie je jeden s tých prispôsobivejších a tak predčasne končí stou svojou. Ponáhľa sa nájsť svojich priateľov. Nebude však, kôli nezmyselným pravidlám neskoro na ich záchranu? A čo vlastne sú zač tie podivné signály, ktoré ich sprevádzajú celou hrou?
The Parting of the Ways (2) - obrázek

The Parting of the Ways (2) - obrázek

Po tom čo Doctor zachráni Rose sa spolu s Jackom pripravujú na útok proti Dálekom. Všetko však nevychádza podľa plánu, pretože Pán Času má skutočne ťažké rozhodnutie, ktoré je rozhodne proti jeho presvedčeniu. Zachráni vesmír, ale popritom zabije všetkých pozemšťanov, alebo ich nechá žiť ako zmutovaných Dálekov. Medzičasom Rose v 21. storočí má skutočne depku, no patrične odoláva. Najviac ju však zlostí, že nikto z najbližších ju nechápe. Oni sú radí, že ju majú zdravú doma a ona by zas radšej stála bok po boku s Doctorom a Jackom v bitke proti Dálekom. Jackey s Mickeyom si uvedomia, že Rose bez života s Doctorom nemôže byť šťastná. A tak jej pomáhajú s návratom späť.
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Sk titulky(Maťo)
Comiing soon
Comiing soon
Download
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky (Maťo)
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky(Maťo)
Comiing soon Trailer
Download
Sk Titulky(Maťo)
Copyright © 2008-2009 Maťo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one